Skelbimo paryškinimas – nemokamai!

Pasipinigauti iš savo klientų nevengiantys skelbimų portalai, be skelbimų talpinimo apmokestinimo, randa ir papildomų kelių į kliento kišenę: kas už litą-kitą siūlo paryškinti skelbimą, kas – žvaigždutę užkabinti ar jūsų reklamą „VIP“ skelbimu paversti ir pan. Tiesa, sumokėti pinigai skelbimų talpintojams retai kada atsiperka.

Parduodu-perku.lt žengia priešingu keliu – ir toliau visas savo paslaugas teikiame nemokamai, o naujausia jų – skelbimo paryškinimas. Nuo šiol kiekviename skelbimų sąrašo peržiūros puslapyje vienas daugiausiai kartų peržiūrėtas skelbimas bus išskiriamas ryškesne spalva.

Savaime suprantama, toks skelbimas atkreips dėmesį (juk to ir siekiama!) ir sulauks papildomų peržiūrų. Ką turėtumėte padaryti, jeigu norite, jog būtent jūsų skelbimas būtų paryškintas? Paprasta: kurdami skelbimą visuomet parinkite patrauklų pavadinimą, o parduodamą prekę ar paslaugą išsamiai aprašykite, skelbime būtinai talpinkite nuotraukas, vaizdo įrašą iš Youtube, jeigu skelbimą talpinate nekilnojamo turto skiltyje – objektą būtinai pažymėkite žemėlapyje. Taip pat nepamirškite savo skelbimu pasidalinti su draugais el. paštu bei Facebook, Google+ ir Twitter socialiniuose tinkluose.

Gerų sandėrių!

 

Paryškinimas