Rugpjūčio mėnesio naujienlaiškis

Sveiki,

paskutinį kartą naujienlaiškį siuntėme pavasario pabaigoje, na o ši savaitė – jau paskutinė vasaros savaitė. Vasarą leidome tobulindami ParduoduPerku.lt, todėl ypač džiaugiamės galėdami pristatyti nuveiktus darbus:

 • atsižvelgdami į lankytojų pageidavimus, įdiegėme „Anonimiško skelbimo“ funkciją. Jeigu talpinate daug skelbimų ir norite, jog kai kurie iš jų nebūtų rodomi kartu su kitais skelbimais jūsų asmeniniame puslapyje – talpindami/atnaujindami pažymėkite atitinkamą varnelę. Be abejo, anonimiškus skelbimus iš toliau galėsite iškelti/atnaujinti nemokamai.
  Turite pageidavimų ir jūs? Apsilankykite https://parduoduperku.lt/pasiulymai-ir-pastabos.html ir išsakykite juos!
 • įgyvendinome dar vieną lankytojų prašymą – atsirado galimybė komentuoti skelbimus. Skelbimai su komentarais peržiūrimi dažniau, be to per komentarus bendraudami su potencialiais klientais sumažinsite rutinio darbo kiekį – juk į daugelį klausimų galite atsakyti komentaruose.
 • iš esmės atnaujinome automobilių skiltį: nuo šiol automobiliai į kategorijas bus suskirstomi ne tik pagal markę, bet ir pagal konkretų modelį. Taip pat atsirado galimybė įvesti papildomą informaciją, tokią kaip automobilio privalumai, galia, techninės apžiūros galiojimas ir t.t. Jeigu trumpai – automobilį parduoti tapo daug paprasčiau.
 • kone kiekvieną dieną auga lankytojų, naršančių ParduoduPerku.lt mobiliaisiais įrenginiais (telefonais ir planšetėmis) skaičius. Akivaizdu, jog neprireiks nei metų, kai tokių lankytojų bus daugiau nei lankytojų, naršančių nešiojamais bei staliniais kompiuteriais. Dėl šios priežasties atnaujinome titulinį ParduoduPerku.lt puslapį. Dabar jis daug aiškesnis ir nebeapkrautas dešimtimis nuorodų, todėl rasti bei apsilankyti norimoje skelbimų skiltyje – daug paprasčiau.

Norisi pasidžiaugti, jog visi šie pakeitimai kone tuojau pat davė teigiamą efektą – išaugo naujų skelbimų peržiūrų skaičius (šiuo metu jis yra vidutiniškai 25 peržiūros vienam naujam skelbimui), padaugėjo per dieną atnaujinamų skelbimų (iškeliama/atnaujinama iki 1500 skelbimų per parą), svarbiausia – išaugo portalo lankomumas (pastarųjų savaičių vidurkis – 2500 lankytojų, 12 000 puslapių peržiūrų per parą).

Įdėkite skelbimą ir įsitikinkite ParduoduPerku.lt efektyvumu dar šiandien!

Geros jums likusios vasaros linki darbui pasiruošęs ParduoduPerku.lt ;)

Rekomenduok

Labai paprastas ir aiškus pasiūlymas jums: rekomenduokite bent 4 savo draugams pasinaudoti 100% nemokamomis ParduoduPerku.lt paslaugomis ir jums už tai atlyginsime automatiškai iškeldami visus jūsų skelbimus kiekvieną dieną net 14 dienų iš eilės! Per 14 dienų ParduoduPerku.lt aplanko ne mažiau nei 35 000 unikalių lankytojų, kurie bedrai peržiūri daugiau nei 140 000 puslapių, tad jūsų skelbimus pamatys tūkstančiai žmonių.

 

Kaip rekomenduoti? Kaip jums patogiau! Galite pasidalinti ParduoduPerku.lt nuoroda Facebook ar Google+ soc. tinkluose, galite išsiųsti pakvietimus draugams elektroniniu paštu ir t.t.

Vienintelė sąlyga: jokio brukalo! Branginkite draugus ir neerzinkite jų įkyriomis žinutėmis :)

 

Jau rekomendavote ParduoduPerku.lt savo draugams? Puiku! Tuomet užpildykite šią formą ir, jeigu bent 4 jūsų draugai pasinaudos nemokamomis ParduoduPerku.lt paslaugomis, visiems jūsų skelbimams aktyvuosime automatinį iškėlimą, kuris galios 14 dienų.

Liepos mėnesio naujienos

Sveiki,

nuo paskutiniojo naujienlaiškio prabėgo keturi mėnesiai, todėl dalinamės susikaupusiomis naujienomis:

 • atnaujinome „Mano skelbimų“, bei skelbimų puslapius. Nuo šiol juose – daugiau informacijos apie skelbimų peržiūras, skelbimais patogiau dalintis socialiniuose tinkluose;
 • atnaujinome skelbimų statistikos puslapį;
 • padidinome įkelti galimų nuotraukų skaičių iki 12;
 • įdiegėme naują funkciją „Įsiminti skelbimai“. Nuo šiol ypač paprasta įsiminti jums aktualius skelbimus bei patogu vėliau juos peržiūrėti;
 • atnaujinome tinklapio dizainą, dabar jūsų skelbimai mobiliuosiuose įrenginiuose (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai) atrodo dar šauniau;
 • patobulinome skelbimų paiešką, įdiegėme galimybę ieškoti tik pačių talpinamuose skelbimuose;
 • atidarėme naują skiltį „Narių forumas“. Jame, tikimės, galėsite patogiau išsakyti savo pastabas bei pasiūlymus, susijusius su ParduoduPerku.lt – prisijunkite!


--
Šiam kartui tiek, gerų sandėrių!
ParduoduPerku.lt

Plačiau: https://parduoduperku.lt/asmenines-zinutes?task=show&messageid=307153

Atnaujintas ParduoduPerku.lt

Titulinis ParduoduPerku.lt skelbimų puslapis

Šią savaitę buvo atnaujintas ParduoduPerku.lt tinklapis, todėl norime pranešti apie svarbiausius pokyčius:

 • kaip jau tikriausiai pastebėjote, atnaujinome ParduoduPerku.lt tinklapio dizainą. Šio atnaujinimo tikslas – kuo aiškesnis, paprastesnis ir patogesnis skelbimų talpinimas bei peržiūra. Jeigu turite pastabų, susijusių su naująja tinklapio išvaizda – rašykite, būtinai atsižvelgsime;
 • atnaujinome skelbimų talpinimo puslapį. Nuo šiol skelbimų informaciją bei nuotraukas talpinti patogiau, o patarimai padės sukurti dar populiaresnius skelbimus;
 • atnaujinome asmeninį puslapį. Nuo šiol jūsų asmeniniame puslapyje jūsų klientai galės matyti ne tik jūsų prisistatymą, kontaktinius duomenis, tačiau ir kitų jūsų klientų atsiliepimus apie jūsų prekes ar paslaugas. Daugiau informacijos rasite skiltyje „Mano skelbimai“;
 • skelbimų paiešką papildėme galimybe ieškoti skelbimų, kuriuose pateikiamas žemėlapis (nekilnojamo turto skelbimai) ir/arba nuoroda į vaizdo įrašą (visų kategorijų skelbimai). Jeigu tik turite galimybę, skelbime visuomet pateikite kuo daugiau informacijos – sulauksite daugiau klientų;
 • atnaujinome „Pagalbos ir informacijos“ puslapį. Nuo šiol visą su ParduoduPerku.lt naudojimu susijusią informaciją rasite paprasčiau ir greičiau (tiesa, pačios informacijos atnaujinimas savo eilės dar laukia ).

ParduoduPerku.lt – vienas populiariausių skelbimų tinklapių

Skelbimų tinklapių reitingas 2014

Kasmet sudaromame nemokamų skelbimų tinklapių reitinge ParduoduPerku.lt užėmė garbingą trečią vietą (tokią pačią, kaip ir 2013 metais), atsilikta tik nuo Skelbimai.lt bei Alio.lt skelbimų portalų. Kaip matyti iš nuotraukos, iš viso vertinami buvo net 40 lietuviškų nemokamų skelbimų tinklapių pagal daugybę skirtingų rodiklių. Pagal kai kuriuos rodiklius ParduoduPerku.lt – nenuginčijamas lyderis.

Pavyzdžiui, paaiškėjo, jog ParduoduPerku.lt – vienintelis tinklapis, pasirūpinęs lankytojų duomenų apsauga (duomenys tarp ParduoduPerku.lt serverio bei lankytojo kompiuterio yra užšifruojami panaudojant SSL technologiją, todėl jų negali pavogti piktavaliai). Tai – viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios ParduoduPerku.lt gerai žinomos interneto kompanijos MOZ buvo pripažintas patikimiausiu skelbimų tinklapiu Lietuvoje. Taip pat ParduoduPerku.lt yra aiškus lyderis socialiniuose tinkluose (daugiausiai pasidalinimų Google+ tinkle, Facebook, Twitter). Skelbimų tinklapių reitinge 2014 yra ir daugiau įdomios ir naudingos informacijos, kviečiame susipažinti.

Kasdien dirbame tam, kad savo lankytojams suteiktumėme kaip įmanoma aukštesnės kokybės paslaugas, todėl ir 2015 metais atsižvelgdami į jūsų pasiūlymus tobulinsime ParduoduPerku.lt, o kaip mums seksis pamatysime jau kitų metų skelbimų tinklapių reitinge. Sėkmės mums! :)

Patikimiausias skelbimų tinklapis Lietuvoje

 Anot vienos autoritetingiausių interneto kompanijos MOZ, iš didžiausių skelbimų tinklapių Lietuvoje patikimiausias yra ParduoduPerku.lt (MozTrust rodiklis):

Patikimiausias skelbimų tinklapis

Taip, ko gero, yra dėl keleto priežasčių, tačiau viena pagrindinių – lankytojų duomenų apsauga (įdiegtas SSL sertifikatas). Lyg ir galėtum nesistebėti, jog kitiems skelbimų tinklapiams lankytojų duomenų apsauga nerūpi, tačiau žinant Google raginimą užkoduoti visą internetą bei paskelbimą, jog SSL naudojimas yra įtraukiamas į reitingavimo algoritmą, tai yra mažų mažiausiai keista.

Galbūt Let's encrypt iniciatyva kitus skelbimų tinklapius privers pasirūpinti lankytojų duomenų saugumu, kaip manote?

Išjungiama registracija per GMAIL

Gmail

Daugiau nei metus veikusi registracijos per GMAIL sistemą paslauga išjungiama. Paslauga pasinaudojo per 3000 žmonių (po ~8 žmones per dieną), taigi toks registravimosi būdas buvo ganėtinai populiarus ir, ko gero, reikalingas.

Deja, po neseniai GMAIL valdančios Google atliktų pakeitimų šia paslauga naudotis tapo nebepatogu ir nebesaugu (norint naudotis paslauga prieš tai tektų keisti Google paskyros nustatymus sumažinant savo duomenų saugumą).

Būtent dėl šios priežasties prisijungimo su GMAIL duomenimis paslauga panaukinama ir ParduoduPerku.lt tinklapyje.

Nauja funkcija: atsispausdink skelbimą

Skelbimo spausdinimas

Pristatome paprastą, tačiau tikrai naudingą funkciją – skelbimo spausdinimą. Nuo šiol norimą skelbimą atsispausdinti bus ypač paprasta, pakaks skelbime spustelėti spausdintuvo piktogramą, esančią skelbimo apačioje, kontaktų skiltyje, šalia pranešimo apie netinkamą skelbimą mygtuko. Spustelėjus „spausdintuvą“ pasirodys spausdinimui suformuoto skelbimo langas, jums liks tik spausdinti.

Tiesa, nesame tikri, ar spausdinamame skelbime reikalinga skelbimo nuotrauka. Viena vertus, skelbimas su nuotrauka gali būti daug informatyvesnis, antra vertus, tokio skelbimo (su nuotrauka) atspausdinimui teks sunaudoti daugiau dažų (tonerio). Ką manote jūs? Išsakykite savo nuomonę čia, ačiū!

Išspręsta problema #3: klaidinga registracijos aktyvavimo nuoroda

Iš ParduoduPerku.lt lankytojo Tado gavome pranešimą apie nesklandumus, kylančius bandant užsiregistruoti – sistema siuntė neveikiančią paskyros aktyvavimo nuorodą. Be šios nuorodos spustelėjimo sėkminga registracija neįmanoma. Labai rimta, tačiau jau nebeegzistuojanti problema :) Ačiū p. Tadui už pranešimą (spustelėję nuorodą peržiūrėsite Tado skelbimus)!

Saugiausias skelbimų tinklapis Lietuvoje

Saugiausi skelbimai Lietuvoje

Nuolatiniams ParduoduPerku.lt lankytojams ne naujiena – nuolat rūpinamės savo lankytojų saugumu. Jau daugiau nei du metus vieninteliai Lietuvoje pateikiame saugumo rekomendacijas kiekviename skelbime, prisijungimo bei registracijos puslapiuose.

Tačiau įvairaus plauko internetiniai sukčiai nesnaudžia ir tobulėja kiekvieną dieną, todėl šiandien ParduoduPerku.lt žengia dar vieną žingsnį jūsų saugumui padidinti – į portalą įdiegėme saugumo (SSL) sertifikatą. Pastabesni lankytojai tikriausiai jau atkreipė dėmesį, jog tinklapio adresas iš http://parduoduperku.lt pasikeitė į https://parduoduperku.lt. „S“ reiškia „saugus“.

Kaip tai veikia? Paprasta. Techniškai tai atrodo maždaug taip: lankydamiesi bet kokiame internetiniame tinklapyje jūs iš serverio (kuriame talpinamas jūsų lankomas tinklapis) siunčiatės tinklapį į savo naršyklę (lankomas tinklapis → jūsų kompiuteris). Kai, pavyzdžiui, jungiatės prie tinklapio su savo prisijungimo duomenimis, tuomet iš jūsų kompiuterio duomenys siunčiami į tinklapio serverį (lankomas tinklapis ← jūsų kompiuteris).

Bet kuria kryptimi taip keliaujantys duomenys nėra saugūs, jeigu tas tinklapis nenaudoja SSL sertifikato (t.y. interneto adresas prasideda http://, o ne https://). Nesaugiai keliaujančius jūsų duomenis labai nesudėtingai gali pavogti internetiniai nusikaltėliai (pagrobti prisijungimo vardus, slaptažodžius), taip pat rinkti privačią informaciją apie jus (asmeniai duomenys, jūsų naršymo įpročiai, lankomi tinklapiai ir t.t.).

Pavyzdžiui, jungdamiesi prie savo internetinės bankininkystės, atkreipkite dėmesį į interneto adresą. Jis tikrai prasidės https://, nes dėl akivaizdžių priežasčių bankas suinteresuotas užtikrinti informacijos saugumą. Jūsų informacijos saugumą nuo šiol užtikrina ir ParduoduPerku.lt – saugiausias skelbimų tinklapis Lietuvoje.