mobilektra skelbimai

Apie mus

Projektas Mobilektra.eu, tai internetinė parduotuvė siūlanti naują bei naudotą, kokybės užtikrintą žinomų gamintojų elektronikos produkciją.

Projekto valdyme taikydami novatoriškus sprendimus savo klientams šiandien siūlome ne tik kokybišką ir atsakingą aptarnavimą, bet ir ilgalaikius santykius, grindžiamus sąžiningumu bei tarpusavio bendradarbiavimu.


Mūsų vizija

Mūsų tikslas būti profesionaliausia bei dinamiškiausia internetine parduotuve Lietuvoje, laiko, pinigų bei aptarnavimo atžvilgiu. Mes dirbame norėdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, padėdami jiems priimti tinkamiausią sprendimą renkantis produktą.


Mūsų misija

Būti patikima, geriausia kliento poreikius tenkinanti internetine parduotuve, pagrįsta šiuolaikinėmis aptarnavimo tendencijomis.


Mūsų vertybėsMums yra svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Tam, kad galėtume toliau tobulėti ir patenkinti Jūsų pageidavimus bei viršyti Jūsų lūkesčius, mums reikalinga Jūsų nuomonė apie mus, tad su mumis visada galite susisiekti kontaktais, nurodytais mūsų internetinėje svetainėje.

Mobilektra

+37064786754

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

https://mobilektra.eu

Skype: Mobilektra

42 mobilektros skelbimų (-ai).

Užsiprenumeruokite naujausius skelbimus iš kategorijos mobilektra skelbimai, jums nemokamai atsiųsime pranešimą el. paštu su naujais skelbimais, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Vidutinis peržiūrų skaičius: 255
Portale užsiregistravo: 2016-09-14

Rii mini mobilektra.eu

mobilektra.eu facebook.com/Mobilektra Mini klaviatūra ir pelė viename Rii mini. Su šia k...

Klaipėdamobilektra.eu