Formatinio pjovimo staklės HOLZMANN TS 315VF-2000
1 Eur
Maks.pjūklo diametras 315mm
Greitis 4000 aps/min
Maks. pjovimo aukštis 90 ° / 45 ° 100/80mm
Pjūklo tentas 0 ° - 45 °
Maks. pjovimo ilgis 1900mm
Stalo aukštis 870mm
Darbinis stalas 800x820mm