mstakles skelbimai

UAB „Medienos staklės“ buvo sukurta 2000 m. Jonavoje. Kompanijos įkūrėjas — Flemming Hansted — Danijos pilietis, medienos apdirbimo srities specialistas su skandinaviška patirtimi (įrankiai, klijuoto baldinio skydo ir baldų gamyba). Kompanija buvo pavadinta „Medienos staklės“ ir pradėjo veiklą turėdama tik 5 darbuotojus bei didelį norą sukurti profesionalią komandą. Daniškos technologijos „žinau kaip“ ir lietuviškų darbo tradicijų sąjunga buvo sėkminga ir leido įsitvirtinti vietinėje rinkoje. UAB „Medienos staklės“ augo kartu su vietine medienos apdirbimo pramone, kurios studijavimas ir nuosekli analizė padėjo sukurti glaudžius ir ilgalaikius santykius su rinkos partneriais. Nuo pačios įmonės įkūrimo pradžios pagrindinis mūsų tikslas – aprūpinti klientus optimaliais ir šiuolaikiškais sprendimais.
Šiandien mūsų parduotus įrengimus Jūs galite pamatyti visoje Lietuvos teritorijoje. Mes vienodai rūpinamės tiek senas tradicijas turinčiais baldų gamintojais, tiek mažomis, tik pradedančiomis veiklą įmonėmis. Stengiamės būti pagrindiniais ir pirmaujančiais įrengimų tiekėjais, tad kiekvienas klientas mums yra svarbus.
Šiuo metu UAB „Medienos staklės“ yra stabili kompanija su augančiu sandėliuojamų įrengimų skaičiumi (mūsų ekspozicijų salėje Jonavoje nuolat galima rasti apie 300 naujų ir naudotų staklių) ir gerai organizuota darbo struktūra, kuri buvo patikrinta tarptautinės auditorių kompanijos.

UAB „Medinos staklės“ siūlo tik sąžiningus verslo santykius.

UAB „Medienos staklės“ — viena didžiausių medžio apdirbimo įrengimų pardavėjų Lietuvoje — taip pat siūlo Jums:

• technologines konsultacijas, padedančias išspręsti problemas;
• tinkamų įrengimų paiešką;
• lanksčią apmokėjimo sistemą;
• personalo mokymus naudotis įrengimais;
• servisą po pardavimo;
• pagalbą parduodant nebereikalingus įrengimus.

Vadybininkas

+37061239162

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

http://www.medienosstakles.lt

238 mstakles skelbimų (-ai).

Užsiprenumeruokite naujausius skelbimus iš kategorijos mstakles skelbimai, jums nemokamai atsiųsime pranešimą el. paštu su naujais skelbimais, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Vidutinis peržiūrų skaičius: 1465
Portale užsiregistravo: 2010-05-03

21-17-080 Skriemuliai (nauji)

Įvairūs dydžiai. Dėl išsamesnės informacijos prašome teirautis nurodytu el. paštu arba ...

Jonavamedienosstakles.lt

Žvaigždutės (naujos)

Įvairūs dydžiai. Dėl išsamesnės techninės charakteristikos prašome teirautis nurodytu e...

Jonavamedienosstakles.lt