21-18 Kombinuotos formatinio pjovimo – frezavimo staklės HOLZMANN KF315VF2600 (naujos)
1 Eur
Tipas KF315VF2600
PJOVIMAS
Maks. pjūklas 315 mm
Priešpjūklio skersmuo 100 mm
Pjūklo apsisukimų greitis 4500 rpm
Priešpjūklio apsisukimų greitis 8500 rpm
Maks. Pjovimo aukštis 90/45 100 mm/80 mm
Maks. pjovimo plotis su lygiagrečia liniuote 1330 mm
Maks. prapjovimas 2700 mm
Atraminis stalas 750x590 mm
Stalo praplatinimas 800x440/500x450mm
Stalo aukštis 850 mm
Stalo išmatavimai 860x890 mm
Slankiojantis stalas 2600x270 mm
FREZAVIMAS
Veleno skersmuo 30 mm
Apsisukimų greitis 1800/3000/6000/9000 rpm
Veleno eiga 100 mm
Maks. užspaudimo aukštis 100 mm
Ertmė stale 190 mm
Maks. įrankio skersmuo po stalu 180 mm
Maks. Įrankio skerrsmuo virš stalo 200 mm
Liniuotė 360/120 mm
BENDRA INFORMACIJA
Dulkių nutraukėjo prijungimas 2x100 mm
Varikliai 5,1 kW/4,0 kW
Įtampa 400 V
Transportavimo matmenys 1220х825х1035mm