20-29-545 Šepetinės šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4 (naujos)
22500 Eur
Kaina: 22500 Eur + PVM
Tipas SK-1000-P4
Darbinis plotis 1000 mm
Min. darbinis ilgis 400 mm
Darbinis storis 2-80mm
Poliravimo veleno greitis - reguliuojamas dažnių keitikliu
Padavimo greitis 5-20m/min
Bendra variklių galia 8.14kW
Šlifavimo diskų variklis 1.5kW*1
Diskų švytavimo variklis 0.37kW *1
Sraigtinio veleno variklis 2.2kW *2
Padavimo galia 1.5kW
Darbinis stalas į viršų/apačią 0.37kW
Transportavimo matmenys 2700x1700x1600mm