20-29-543 Šepetinės šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6 (naujos)
28500 Eur
Kaina: 28500 Eur + PVM
Tipas SK-1000-P6
Darbinis plotis 1000 mm
Min. darbinis ilgis 500 mm
Darbinis storis 2-150mm
Poliravimo veleno greitis - reguliuojamas dažnių keitikliu
Padavimo greitis 3-12,5 m/min
Bendra variklių galia 13.87 kW
Šlifavimo diskų variklis 1.5 kW*1
Osciliacinis variklis 1.5 kW *1
Sraigtinio veleno variklis 2.2 kW *2
Padavimo galia 2.2 kW
Aukščio reguliavimo variklis 0.37kW*4
Švytuoklinis variklis 0.37kW *2
Darbinis stalas į viršų/apačią 0.55 kW
Transportavimo matmenys 3650x1850x2100mm