kaina – 2 Eur

Bendjebbar Andre "Naujausieji laikai. Iliustruota žmonijos i

Iliustruota žmonijos istorijos kronika. Šioje knygoje svarbiausios visų žemynų ir regionų naujausiųjų laikų istorijos temos atskleidžiamos daugiausia konkrečiais faktais. Kuris nors laikotarpis, įvykis, regionas ar šalis apibūdinama labai glaustai, pateikiamos svarbiausios paskirų įvykių, faktų datos su trumpais paaiškinimais, žemėlapiais, dokumentinės nuotraukos, atsiminimų, publicistikos, grožinės literatūros, politikų kalbų, įvairių dokumentų ištraukos, dailės kūrinių reprodukcijos. Visa tai vaizdžiai apibūdina laikotarpį, to meto ir tos vietos žmonių nuotaikas, asmenybes. Apžvalginiai žemėlapiai paprastai ir aiškiai rodo istorinius pakitimus, jų vyksmą ir padarinius. Knygos pabaigoje yra trumpas žodynėlis ir rodyklė, padedanti greitai susirasti rūpimą dalyką. Ši knyga - įdomus ir vaizdus istorijos žinynas.

1997
Lietuvių kalba
"Alma littera", kieti viršeliai, 128 psl.
Būklė: Ideali

Susidomėjote? Rašykite, dėl kainos susidėrėsime. Perkant daugiau mano siūlomų knygų visuomet darau nuolaidą :) Siunčiu ir į kitus miestus

1 / 1 Bendjebbar Andre "Naujausieji laikai. Iliustruota žmonijos i
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Žodynai, žinynai:

Skelbimas „Bendjebbar Andre "Naujausieji laikai. Iliustruota žmonijos i“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-08-13. Siūlome peržiūrėti naujausią „Žodynai, žinynai“ turinį.

Komentarai
Laura
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 08 mėn.
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
214218
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
611
Atnaujintas:
2017-08-13 00:00