Zarkoperfurme Kvepalai Internetu Pigiau

1 Eur

https://www.beauty24.lt/brand/zarkoperfurme
Zarkoperfurme išskirtiniai molekuliniai nišiniai kvepalai internetu už gerą kainą. 100 % originalas. Kilmės šalis: Danija.
„Zarkoperfume“ - nišiniai kvepalai atspindi Skandinavijos klimatą, gyvenimo būdą bei estetiką. Šių kvepalų kvapas kuriamas kaip muzikinė kompozicija, pirmiausia - švelnūs tonai, tuomet gilesni, o visa kompozicija apima ištisą sensorinį ir emocinį diapazoną.
„Zarkoperfume“ kvepalai „eL“&n bsp;sukurti rafinuotai, savimi pasitikinčiai, aktyvų gyvenimą gyvenančiai moteriai. Šių „Zarkoperfume“ k vepalų aromate susijungia žaliosios arbatos ekstraktas bei granatų kvapai. Kvepalai nėra intensyvūs, tačiau juose yra jaučiami gilūs, jausmingi tonai.
Nišiniai kvepalai „MOLéCULE 234.38“ paremti viena, esmine ir dominuojančia molekule. Tai – pagrindinis šio aromato ingredientas. Molekulė ypatinga tuo, jog susijungia su jūsų kūno feromonais, sukurdama visiškai unikalų ir nepakartojamą aromatą. Tai daugiau nei aromatas, tai – tiesiog fenomenas.
Šis itin individualiai suformuojamas aromatas kiekvienam žmogui bus skirtingas. Jis unikalus kaip ir kiekvienas iš mūsų, o jo pakartoti tiesiog neįmanoma

Visi mano skelbimai puslapyje nastero

1 / 2 Zarkoperfurme Kvepalai Internetu Pigiau
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kitos paslaugos:
MB "Pethomepeople"
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2023 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
279449
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
47
Atnaujintas:
2023-05-26 07:45