Magnetinis išmanusis plastilinas

7 Eur

Naujos spalvos! Mėlyna ir pilka - plastilinai su magnetu.
Išmanusis plastilinas neturi kvapo, yra netoksinis, nenuodingas (tačiau jo valgyti negalima), netepa rankų, neriebaluotas ir nedžiūstantis. Išmanusis plastilinas yra labai „gudrus" – trumpą laiką jis yra kietas, tačiau ilgiau laikomas, įgauna skystą pavidalą. Pavyzdžiui, jei paliksite jį ant audinio, jis įsigers, jei paliksite ant stalo – nuvarvės. Išmanusis plastilinas gali atšokti nuo grindų lyg kamuoliukas, jį galima plėšyti kaip popierių, susmulkinti į mažus gabalėlius, taip pat galima tampyti lyg gumą plastilinas padeda atsikratyti streso, lavina meninius įgūdžius, kūrybiškumą ir tiesiog masažuoja rankas šis žaidimas yra itin populiarus tarp moksleivių rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus.
Savybės:
tamprus tarsi kramtoma guma
atšokantis tarsi kamuolys
staigiai plėšiamas plyšta tarsi popierius
stipriai suplojus plaktuku suskyla į smulkius gabalėlius
Šviečiantis variantas: šviečia tamsoje, palaikius šviesoje - šviečia stipriau.
Kiekis: 60 g

Parduotuvėje galite atsiimti tą pačią darbo dieną, taip pat siunčiame per kurjerius ir paštu. LAVI žaislai parduotuvė Paplaujos g. 3, įėjimas iš manufaktūros g., darbo dienomis 16-19 val. iš anksto susitarus, parduotuve@lavi.lt Tel. 867319433

Skelbimas „Magnetinis išmanusis plastilinas“ paskutinį kartą atnaujintas 2018-05-21. Siūlome peržiūrėti naujausią „Žaidimai“ turinį.

1 / 4 Magnetinis išmanusis plastilinas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Žaidimai:
Komentarai
Lavi žaislai
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2016 metų 04 mėn.
Skelbimo nr.:
238736
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
814
Atnaujintas:
2018-05-21 09:04