Kaina sutartinė
+370 (65 XXXX

Smalininkų Senjorų namai (Senelių namai)

Jaukumu išsiskiriančiuose ir naujai įrengtuose namuose Jurbarko r. Jūsų laukia šilta, draugiška atmosfera ir nerūpestinga senatvė. Jaukiuose Senjorų namuose siūlome apsistoti porai dienų, kelioms savaitėms, mėnesiams, net ir visam laikui - priklausomai nuo laisvų vietų ir Jūsų norų. Tai ne tik galimybė nuo intensyvios priežiūros pailsėti artimiesiems, bet ir puiki proga Senjorams atgauti jėgas bei gyvenimo džiaugsmą jaukiuose namuose šalia Nemuno kartu su bendraminčiais.
Priimame senelius, neįgalius ar vienišus žmones, kuriems reikalinga nuolatinė globa ir kurie dėl senatvės ar fizinės negalios negali savarankiškai gyventi savo namuose. Apsigyventi galima tiek kreipiantis tiesiogiai, tiek per savivaldybes. Padedame dokumentų tvarkymo klausimais. Išnuomojame slaugos inventorių, invalidų vežimėlius, vaikštynes. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetiniame puslapyje ir paskambinti nurodytais numeriais dėl papildomos informacijos

1 / 5 Smalininkų Senjorų namai  (Senelių namai)
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Vežimėliai:

Skelbimas „Smalininkų Senjorų namai (Senelių namai)“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-02-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Vežimėliai“ turinį.

Komentarai
Milda
Jurbarkas
Skelbimo nr.:
124220
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
368
Atnaujintas:
2011-02-14 00:00