kaina – 50 Eur
8 614 XXXX

Verslo konsultacijos

https://www.facebook.com/SEOTrafficHack/
https://twitter.com/SEOTrafficHack
http://seorinkodara.weebly.com

Konsultuoju ir padedu parengti paraiškas gauti finansavimą SVV pasinaudojant INVEGA garantijomis ir subsidijomis. Su INVEGA parama ir finansinės inžinerijos sprendimas galima įgyvendinti investicinius ir apyvartinių lėšų projektus.
HORIZON 2020 - finansinis instrumentas strategijos EUROPA 2020 Inovacijų iniciatyvos įgyvendinimui.
Horizontas 2020 finansinis instrumentas, kuris nustato aiškias 4 prioritetų sritis – tarptautinį bendradarbiavimą moksliniuose tyrimuose, pramonės tyrimų finansavimą skatinant pažangesnes finansavimo formas, smulkaus verslo inovacijų finansavimą bei tvarios visuomenės vystymasį. Nuo 2015 metų Horizontas 2020 taikys paprastesnę paraiškų priėmimo ir dokumentacijos tvarką, nes dėl to daugelis Europos įmonių atsisakydavo dalyvauti tyrimų ir inovacijos programose.
Programa Horizon 2020 iš esmės taiko supaprastintą išlaidų kompensavimą įvedus vieną finansavimo normą netiesioginėms išlaidoms ir tik dvi finansavimo normas atitinkamai moksliniams tyrimams ir su įdiegimu į rinką susijusiai veiklai. Horizon2020 plačiai naudoja finansines priemones, kurios yra alternatyva skolinimuisi iš privačių finansinio kreditų įstaigų. Mažosioms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) bus skirta maždaug 8,6 mlrd. Eurų, pripažinant jų didelę reikšmę inovacijų srityje.
Pagal programą Horizon 2020 beveik 6 mlrd. Eurų bus investuota į Europos pramonės pajėgumų vystymą didelio poveikio technologijų (KET) srityje, įskaitant fotonikos, mikro bei nanoelektronikos, nanotechnologijų, pažangių medžiagų, pažangios gamybos ir perdirbimo bei biotechnologijos sritis. Vystant šias technologijas reikia laikytis tarpdisciplininio požiūrio, jas diegiant reikia daug žinių ir kapitalo.
Pagal finansinio instrumentą Horizon 2020 skelbiami kvietimai dalyvauti finansavime. Kvietimus galima rasti http://h2020.lt/

1 / 1 Verslo konsultacijos
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Verslo idėjos:

Skelbimas „Verslo konsultacijos“ paskutinį kartą atnaujintas 2018-01-27. Siūlome peržiūrėti naujausią „Verslo idėjos“ turinį.

Komentarai
Mindaugas
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2015 metų 01 mėn.
Skelbimo nr.:
227193
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1060
Atnaujintas:
2018-01-27 22:42