Vairuojama šlavimo mašina Hangcha B1250 (JSSD1250-BC6J)
6799 Eur
Kodėl verta rinktis?
✔ 1250 mm šlavimo plotis – efektyvus didelių teritorijų valymas
✔ 3 funkcijos viename – šluoja, siurbia ir purškia vandenį
✔ 80 l atliekų talpa – mažiau prastovų
✔ 800 W važiavimo variklis – stabilus darbas
✔ LED apšvietimas – saugumui
✔ Tinka betonui, asfaltui, plytelėms ir kitoms kietoms dangoms
✔ Ergonomiška ir lengvai valdoma
Techniniai duomenys
Modelis: JSSD1250-BC6J
Šlavimo plotis: 1250 mm
Pagrindinis šepetys: 490 mm
Šoniniai šepečiai: 450 mm × 2
Atliekų konteineris: 80 l
Vandens talpa: 10 l
Darbo laikas: 2–2,5 val.
Baterija: 48 V / 67 Ah (be priežiūros)
Svoris: 330 kg
Išmatavimai: 1600 × 1250 × 1300 mm