Unikalus senovinis vežimas - "brička"

650 Eur

Tai labai sena Lietuviška "Brička".Na, tai matosi iš metalinių kaltinių detalių, varžtų Buvo rasta ir nupirkta viename LT vienkiemyje. Sena, tačiau gerai išlaikyta, nes buvo laikoma “n metų senoje klėtyje, o ne po atviru dangum.
Kas dar šioj bričkoj įdomu, tai l. unikalios sėdynės. Viena sėdynė su lingėmis. Tam, kad važiuojant ne purtytų, o lengvai supuotų. Na ir žinoma patys ratai. Jie yra pagaminti iš taip vadinamo “vieno lenkimo, o ne iš dalių. O kaip sakoma - originalūs, gerai dar išlikę ratai “pusę bričkos kainą :) :)
SUTVARKYMAS:
Pakestas visas dugnas. Nes bričkos dugno lentos buvo visiškai supuvusios ir sulūžusios. Bet pakeistos ne į naujas lentas, o pritaikytos senos, gerame stovyje lentos ir pritaikyta spalva. Visa brička impregnuota specialiu impregnantu, kad sustabdyti tolesnį senėjimą, žodžiu užkoncervuota :) Visos metalinės dalys, net varžtai nutepti brangiu, bet labai geru rudžių surišėju.
***
Jeigu patinka antikvariniai,senoviniai daiktai, arba modernūs-interjeriniai dideli ant drobių aliejiniais dažais paveikslai apžiūrėkite kitas mano prekes ir rasite kažką sau naudinga.Spauskite:
https://www.skelbiu.lt/pasiulymai/bertas8/
(per kelis puslapius)
Arba rašykite į emeila:
abumes@yahoo.com
Arba
skambinkite: 866355799

Visi mano skelbimai puslapyje bertas8

1 / 17 Unikalus senovinis vežimas - "brička"
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Antikvarinė technika:
robis
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Zarasai, Akmenė, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kalvarija, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Tauragė, Rietavas, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vievis, Vilkaviškis, Visaginas
Skelbimus talpina nuo 2009 metų 07 mėn.
Skelbimo nr.:
279311
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
529
Atnaujintas:
2024-07-21 12:31