Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Kaina sutartinė

Traliukas Kaune

Traliukas Kaune
PATOGIU LAIKUs Kaunas visada laiku kai tik reikia! Yra manipuliatorius libiotkė viskas ko tik reikia. UŽ sutartinę Kainą! GREITAI PIGIAI PATIKIMAI.
NEBRANGUS Krovinių pakrovimo- iškrovimo darbai. Yra strele, manipuliatorius, brotinis ir paprastas Sunkvežimis ir sunkvežimiukas. Yra ir mikriukas. Galima vežti įvairius krovinius pagal Kliento norą. Nebrangus Krovinių gabenimas Kaune ir aplink Kauną. Pasikrovimas išsikrovimas. Kainos suderamos ūkiškai. Kadangi išeina vežti iš pirmų rankų, dėl to kainos sušnekamos NEBRANGIAI.
Kiekvienas klientas senas ar naujas Laukiamas.
Svarbiausia kliento noras. Kad klientas būtų patenkintas ir rekomenduotų ir kitiems, dėl to svarbu viską atlikti tinkamai ir svarbiausia LAIKU. Kad nereikėtų laukti

1 / 1 Traliukas Kaune
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Tralo paslaugos:

Skelbimas „Traliukas Kaune“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-05-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Tralo paslaugos“ turinį.

Komentarai
Traliukas
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2015 metų 09 mėn.
Skelbimo nr.:
248914
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
778
Atnaujintas:
2019-05-14 13:18