Pigiausias interneto svetainių kūrimas

Profesionalus interneto svetainių kūrimas. Svetainių atnaujinimas ir palaikymas. Kuriame profesionalias interneto svetaines įmonėms, organizacijoms bei individualiems asmenims. Nuo idėjos iki veikiančios svetainės. Siekiame pasiūlyti optimalų web sprendimą - sukurti profesionalią interneto svetainę už prieinamą kainą.Internetinės svetainės kūrimo procesas susideda iš tam tikrų žingsnių sekos:

Svetainės idėjos ir jos tikslo išsiaiškinimas - kokiai rinkai ir su kokiu tikslu kuriama svetainė, kokią viziją norima perteikti, kiek ir kokios informacijos bus talpinama, kokios specialios funkcijos turi būti svetainėje, įvertinamas svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams.
Apskaičiuojame bazinę internetinės svetainės kūrimo kainą ir realizavimo trukmę. Mes atliekame Jūsų veiklos bei konkurentų analizę ir apgalvojame informacijos pateikimo struktūrą. Aptarę su Jumis virtualų įvaizdį, maketuojame internetinės svetainės dizainą. Būtinai patvirtiname dizainą su Jumis. Pradedame programavimo darbus, informuodami Jus apie eigą. Svetainės turinio kūrimas bei programavimas - tai galime atlikti tiek mes, tiek Jūs patys. Įdiegiame svetainės turinio valdymo sistemą - mes, kurdami internetines svetaines, naudojame atvirojo kodo turinio valdymo sistemą. Ją pritaikome individualiems Jūsų poreikiams bei tikslams.
Svetainė patalpinama serveryje ir įjungiama. Mes teikiame SEO optimizavimo paslaugą, kurios dėka, Jūsų būsimi klientai ypač lengvai suras Jus, naudodamiesi Google paieškos sistema.
Interneto svetainė – ne tik Jūsų vizitinė kortelė internete, tai yra informacijos kanalas, kurį Jūs privalote išnaudoti!
-
Kontaktinė informacija:
"TESA Kompiuteriai"
Adresas: Justiniškių g. 119, Vilnius, 05245 Vilniaus m. sav.
Tel.: +37060429746
(Telegram, Viber, Whatsapp)
Skype: tesakompiuteriai
El. p.: tesakompiuteriai@gmail.com

Tinklapis: http://tesacomputer.at.ua/

Peržiūrėkite kitus mano skelbimus puslapyje parduoduperku.lt/n/tesakompiuteriai/62740.

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Tinklapių, el. parduotuvių kūrimas:
1 / 1 Pigiausias interneto svetainių kūrimas
Komentarai

TESA KOMPIUTERIAI ParduoduPerku užsiregistravo 2018-05-15. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 5. Paskutinį kartą portale lankėsi 2018-05-16

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
258597
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
15
Atnaujintas:
2018-05-16 10:44