Kaina sutartinė
+370 601 XXXX

Dekoratyviniai sienų, nišų, židinių dažai ir efektai

Specializuotų dažų parduotuvė "Dažmeta" prekiauja italų gamintojų MATERIA, VALPAINT dekoratyviniais dažais ir tinkais. Šios sienų dekoratyvinės apdailos medžiagos leidžia sukurti interjere nepaprastai jaukią, elegantišką ir prabangią atmosferą. Naudojant skirtingas dekoravimo technikas, galima išgauti įvairius efektus: sendintos, suskilinėjusios sienos, natūralaus akmens, smėlėto paviršiaus, aksomo, šilko ar zomšos tekstūros.

MATERIA 3 - tai dekoras su specialiais priedais sukuriantis reljiefinį paviršių su metaliko žvilgesiu. Mikro dalelės su stiklo pūdra leidžia sukurti reljefą pagal Jus. Naudojant įvairiausią padengimo techniką – rezultatas priklausys tik nuo Jūsų.

Materia PRO STUKKO – Venecijietiškas glaistas. Aukštos kokybės, saugi ir ekologiškai švari medžiaga, populiari visame pasaulyje. Tai natūrali kalkė su priedais, randamais gamtoje, kurių dėka galima perteikti marmuro grožį. Venecijietiškas glaistas dengiamas poliruoto plieno mentele ant paviršiaus plonais permatomais sluoksniais. Galima padengti bet kokios formos paviršių (pvz. kolonas) ir suteikti sienoms ar luboms besiūlio marmurinio akmens grožį.

ARTECO - tai kvėpuojantys vandens pagrindu pagaminti dažai, kurie suteikia interjerui gražų dekoratyvinį paviršių, primena Renesanso laikotarpio dvarų sienas. Šio dekoro atlikimas yra labai paprastas ir jis gali būti naudojamas gyvenamųjų patalpų, biurų, vilų ir kt. sienų dažymui sukuriant prestižinį ir unikalų efektą. Gaunamas paviršius yra atsparus šlapiam valymui bei šveitimui.

KLONDIKE - tai kvėpuojantys vandens pagrindu pagaminti dažai, kurie suteikia interjerui gražų dekoratyvinį paviršių, primena Renesanso laikotarpio dvarų sienas. Šio dekoro atlikimas yra labai paprastas ir jis gali būti naudojamas gyvenamųjų patalpų, biurų, vilų ir kt. sienų dažymui sukuriant prestižinį ir unikalų efektą. Gaunamas paviršius yra atsparus šlapiam valymui bei šveitimui.

MAVERICKS - ieškodama naujų įkvėpimo šaltinių įmonė VALPAINT sukūrė dekorą įkvėpta gamtos. Šįkart įkvėpimas iš jūros ir vandenyno, tiksliau vandens bangų judesių. Šis įkvėpimas padėjo sukurti naują efektą. Nauja dekoratyvinė Mavericks masė yra vandens pagrindu, ji papildyta kvarcinio smėliu.

METEORE - aukštos kokybės dekoratyvinė priemonė interjerui, kurios išskirtinumas – tai galimybė įvairiais skirtingais faktūriniais būdais padengti pagrindą ir suteikti jam skirtingų atspalvių blizgesį.
Šį dekorą ypač rekomenduojama naudoti viešuosiuose interjeruose – restoranuose, baruose, viešbučiuose. Dėka šios dekoratyvinės medžiagos, patalpoms suteikiamas unikalus išskirtinis vaizdas.

Daugiau informacijos: http://dazmeta.lt/produktai/?c=134

Dekoratyvinių dažų saloną "Dažmeta" rasite Svajonės g. 33, Klaipėdoje.
Darbo laikas: I-V 9:00-18:00,
VI 10:00-14:00.

+370 601 89311
dazmeta@gmail.com

Tinklapis: http://www.dazmeta.lt

Visi mano skelbimai puslapyje dazmeta

1 / 6 Dekoratyviniai sienų, nišų, židinių dažai ir efektai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Tapetai:
Komentarai
Dažmeta
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 12 mėn.
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
249458
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1951
Atnaujintas:
2020-07-14 08:10