Projektuojame stogų santvaras

Galime atlikti konstrukcijų statinius skaičiavimus, suprojektuoti ir pagaminti bet kokias stogo santvaras nuo pavėsinių iki gyvenamųjų namų, gamybinių patalpų, žemės ūkio paskirties ar kitų, Jus dominančių, pastatų.

* Taikome Eurocode 5, naudojame specializuotą programą RoofCon/TrussCon, todėl galime greitai ir kokybiškai suprojektuoti stogo laikančiąsias konstrukcijas, kurių mazgai jungiami dygliuotomis plokštelėmis. Šių konstrukcijų pasirinkimas leidžia sutaupyti didelius medienos kiekius, lyginant su tradiciniu būdu gaminamais stogais.
*Mūsų siūlomos laikančiosios konstrukcijos į statybų vietą atvažiuoja jau pagamintos - jas belieka tik sumontuoti, kas labai aktualu kai reikia greito sprendimo.

SVM Baltic komandoje dirba tik patyrę ir aukštos kvalifikacijos inžinieriai. Esame lankstūs, visada orientuojamės į kliento poreikius ir pageidavimus, darbus atliekame kokybiškai ir už gerą kainą, suteikiame garantijas. O jei patalpas planuojate statyti užsienyje, skaičiavimus atliekame pagal toje šalyje galiojančius standartus.

Tad, projektuokime ir statykime kartu!

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Stogų dengimas:
1 / 11 Projektuojame stogų santvaras

Skelbimas „Projektuojame stogų santvaras“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-12-20. Siūlome peržiūrėti naujausią „Stogų dengimas“ turinį.

Komentarai
Saulius
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2015 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
227360
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
493
Atnaujintas:
2016-12-20 11:23