Projektuojame stogų santvaras

Kaina sutartinė

Galime atlikti konstrukcijų statinius skaičiavimus, suprojektuoti ir pagaminti bet kokias stogo santvaras nuo pavėsinių iki gyvenamųjų namų, gamybinių patalpų, žemės ūkio paskirties ar kitų, Jus dominančių, pastatų.

* Taikome Eurocode 5, naudojame specializuotą programą RoofCon/TrussCon, todėl galime greitai ir kokybiškai suprojektuoti stogo laikančiąsias konstrukcijas, kurių mazgai jungiami dygliuotomis plokštelėmis. Šių konstrukcijų pasirinkimas leidžia sutaupyti didelius medienos kiekius, lyginant su tradiciniu būdu gaminamais stogais.
*Mūsų siūlomos laikančiosios konstrukcijos į statybų vietą atvažiuoja jau pagamintos - jas belieka tik sumontuoti, kas labai aktualu kai reikia greito sprendimo.

SVM Baltic komandoje dirba tik patyrę ir aukštos kvalifikacijos inžinieriai. Esame lankstūs, visada orientuojamės į kliento poreikius ir pageidavimus, darbus atliekame kokybiškai ir už gerą kainą, suteikiame garantijas. O jei patalpas planuojate statyti užsienyje, skaičiavimus atliekame pagal toje šalyje galiojančius standartus.

Tad, projektuokime ir statykime kartu!

Skelbimas „Projektuojame stogų santvaras“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-12-20. Siūlome peržiūrėti naujausią „Stogų dengimas“ turinį.

1 / 11 Projektuojame stogų santvaras
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Stogų dengimas:
Saulius
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2015 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
227360
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
493
Atnaujintas:
2016-12-20 11:23