Biliardo stalai

BILIARDO STALAI - labai palankiomis kainomis. Rusiškas, pulas, snukeris - nauji ir naudoti, ypatingai platus pasirinkimas kiekvieno kišenei ir skoniui. Atvežame, surenkame visoje Lietuvoje; su garantija. Nuolatos vykdome išpardavimus ir taikome nuolaidas! Norinčius įsigyti profesionaliai ir nemokamai konsultuojame. Stalų kainos nuo 800 Lt. Kokybiškai ir greitai atliekame bet kokias biliardo stalų remonto paslaugas.
www.zaidimustalai.lt – pulo, biliardo, stalo teniso, stalo futbolo, oro ritulio BILIARDO STALAI - labai palankiomis kainomis. Rusiško, pulo, snukerio stalai - nauji ir naudoti, ypatingai platus pasirinkimas kiekvieno kišenei ir skoniui. Nuolatos vykdome išpardavimus ir taikome nuolaidas keliems modeliams! Norinčius įsigyti profesionaliai ir nemokamai konsultuojame, kad pasirinktumete tinkamo dydžio stalą bei priedus.
Biliardo stalų kainos nuo 800 Lt. Perkant naudotą, bet pilnai atnaujintą stalą su pakeista meddžiaga, sutaupysite net 50% naujo stalo kainos! Atvežame ir surenkame visoje Lietuvoje; suteikiame ilgalaikes garantijas.
Kokybiškai ir greitai atliekame bet kokias biliardo stalų remonto paslaugas.
www.zaidimustalai.lt – pulo, biliardo, stalo teniso, stalo futbolo, oro ritulio stalai ir aksesuarai.
info@zaidimustalai.lt
tel.: 8687 22500

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Stalai, staliukai:
1 / 5 Biliardo stalai

Skelbimas „Biliardo stalai“ paskutinį kartą atnaujintas 2008-11-28. Siūlome peržiūrėti naujausią „Stalai, staliukai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
19847
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
5464
Atnaujintas:
2008-11-28 00:00