Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 61000 Eur

Parduodu sodybą

Parduodamas 246,64 kv.m. namas su 25 arų sklypu Radžiūnų miestelyje. Puiki vieta, tik 7 km. iki Alytaus centro. Namas skydinis, apmūrytas raudonomis plytomis su mūriniu priestatu. Vandentiekis miesto, kanalizacija vietinė, trifazis elektros įvadas. Kambariai erdvūs, su baldais. Namo rūsyje yra nemažas garažas, sandėliukas, dušas, pirties patalpa, katilinė, požeminė skysto kuro talpa. Sklype: ūkinis pastatas su garažu, stiklinis šiltnamis, šulinys, pavėsinė, du nedideli baseinukai, auga vairūs vaismedžiai, kaulamedžio ir tujų gyvatvorės. Ūkiniame pastate yra garažas, trifazė elektra, pirtis, patalpa su plytų židiniu, koridorius, trys rūsio patalpos, laiptai į pakraigę, tvartas.
Namas šildomas trimis katilais, - elektriniu, kieto ar skysto kuro.
Įvažiavimas asfaltas, prie ūkinio betono.
Sklypas stačiakampis, lygus, visas aptvertas tvora

1 / 1 Parduodu sodybą
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Sodybos, sodai:

Skelbimas „Parduodu sodybą“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-12-06. Siūlome peržiūrėti naujausią „Sodybos, sodai“ turinį.

Pagrindinė informacija
Kambarių skaičius
: 6
Šildymas
:
Elektra
Kietu kuru
Skystu kuru
Komentarai
Rūta
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2016 metų 02 mėn.
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
266186
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
970
Atnaujintas:
2019-12-06 14:40