Sodo namas Vilniuje, Antakalnyje

46000 Eur

Išpuoselėtas, saugotas ir mylėtas 6 a. sklypas su sodo namu, ūkiniu pastatu ir stiklo-metalo šiltnamiu. Po ūkiniu pastatu yra rūsys.
Sodas yra viename iš labiausiai vertinamų Vilniaus rajonų. Gražus kraštovaizdis pasitinka grįžtant į namus ir išlydi į darbą, šalia draustiniai ir parkai, pušynai ir eglynai -vienos gražiausių Vilniaus vietų. Po darbų ar savaitgaliais galėsite mėgautis gamtos prieglobsčiu.
Galima statyti sodo namą (sodo namuose galima deklaruoti gyvenamąją vietą) iki 80 kv. m. be jokių statybos leidimų, nesilaikant naujausių energetinės klasės reikalavimų, arba vienbutį gyvenamąjį namą, lygiai tokia pat tvarka, kaip namų valdos sklype.
Nuosavu transportu pavyksta išvengti didžiųjų spūsčių, pasiekiant pagrindinius Vilniaus rajonus, nes galima rinktis iš 4 skirtingų maršrutų: Saulėtekio gatve, Žolyno gatve, Šilo gatve ir Batoro gatve.
Jei jau seniai galvojote apie gamtos kampelį, kuriame galėsite auginti savo ekologiškus vaisius ir daržoves, kepti skaniausią maistą ant laužo ar tiesiog poilsiauti, ši vieta tikrai skirta Jums!
Sklypas aptvertas, auga derlingi vaismedžiai.
Taisyklinga sklypo forma (stačiakampis).
Sklype yra įstiklintas metalinis šiltamis.
Dujų trasa praeina gatve šalia sklypo.
Vandentiekis vasarinis, elektra

Visi mano skelbimai puslapyje juzukas

1 / 20 Sodo namas Vilniuje, Antakalnyje
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Sodybos, sodai:
Pagrindinė informacija
Šildymas
:
Elektra
Juozas
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2024 metų 01 mėn.
Skelbimo nr.:
281536
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
354
Atnaujintas:
2024-07-22 10:31