Parduodamas 38,75 arų sklypas miesto centre Naujojo Uosto g.

Parduodamas 38,75 arų sklypas miesto centre Naujojo Uosto g. Visos komunikacijos, parengtas detalusis planas. Trumpai apie detalųjį planą.
Užstatymas formuojamas sklypo perimetru. Principas – “namas name”. Taip gaunamas jaukus vidinis kiemas, kurio dalis gali būti dengta (atriumas). Vidiniame dideliame tūryje ties Plytų gatve išdėstomi nuomojami ofisai, salės, gali atsirasti kavinės, hole – galerija. Pagrindinės salės tūris yra prie Naujosios Uosto ir Plytų gatvės sankryžos. Holas su galerija tampa jungtimi tarp ofisų, salių korpuso, pagrindinės salės ir viešbučio. Ties Naujojo Uosto gatve statomas viešbučio korpusas su komercinėmis patalpomis (kavinės, restoranai, pirtys ir pan. ), o esamame pastate įsikuria informacija, recepcija ir pan. Pagrindinis patekimas į kompleksą orientuojamas per senąjį pastatą. Kiekviena dalis turi savo autonominį įėjimą. Bendras plotas 8 550 kv. m. Sklypo kaina 3 500 000 Lt

Skelbimas „Parduodamas 38,75 arų sklypas miesto centre Naujojo Uosto g.“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-02-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Sklypai“ turinį.

Komentarai
Darius
Klaipėda
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
161171
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
216
Atnaujintas:
2012-02-22 00:00