Skarelės

1Šalikas

Spalva: kreminė, ruda; Dydis 180x90 cm Lengvas, platus šalikas margintas drambliukais; 100% polisteris; Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą for

1Šalikas

Spalva: juoda, balta; Dydis 170x70cm Lengvas, didelis juodas šalikas margintas baltais taškučiais; 100% polisteris; Šis audinys yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas, nenusiskalbia ir beveik nesiglamžo. Poliesteris lengvai plaunamas, greitai džiūva ir ilgai išlaiko esamą formą.

1Šalikas

Spalva: žalia, aukso; 160x65cm Lengvas, didelis žalias šalikas margintas aukso spalvos taškučiais; 100% polisteris; Šis audinys yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas, nenusiskalbia ir beveik nesiglamžo. Poliesteris lengvai plaunamas, greitai džiūva ir ilgai išlaiko esamą formą.

1Šalikas

Spalva: tamsiai mėlyna; Dydis 180x90cm Lengvas, didelis šalikas margintas aukso spalvos taškučiais; 100% polisteris; Šis audinys yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas, nenusiskalbia ir beveik nesiglamžo. Poliesteris lengvai plaunamas, greitai džiūva ir ilgai išlaiko esamą formą.

1Šalkas

Spalva: ruda, balta; Dydis 180x75 cm Lengvas, didelis šalikas dviejų spalvų su blizgučiais; 100% polisteris; Šis audinys yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas, nenusiskalbia ir beveik nesiglamžo. Poliesteris lengvai plaunamas, greitai džiūva ir ilgai išlaiko esamą formą.

Skarelės skelbimai

Prenumeruokite naujausius Skarelės skelbimus el. paštu, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Nemokėk už skelbimų talpinimą