Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Ieškomi mid / senior full stack NODEJS REACT programuotojai

Kaina sutartinė

Darbo pobūdis
Ieškome naujo komandos nario kuris norėtų prisijungti prie esamų NODEJS REACT sistemų priežiūros, tobulinimo ir naujų sistemų programavimo. Darbas su vietinės ir tarptautinės rinkos projektais.

Reikalavimai
• moka dirbti komandoje, tačiau sugeba išsiaiškinti užduotis, surasti sprendimus savarankiškai;
• sugeba ne tik atlikti darbą tiksliai pagal užduotį, bet ir supranta, kai galima atlikti dar geriau;
• orientuojasi į kodo kokybę ir palaikomumą;
• moka analizuoti, suprasti veikimą net ir didelėse, sudėtingose sistemose;
• turi bent 2 metus patirties su NODEJS, REACTJS kalba, bent 3 metus patirties programavimo;
• yra dirbęs bent su vienu NODEJS/REACT karkasu - yra susipažinęs su gerosiomis praktikomis, nėra linkęs išradinėti dviračio;
• ne tik yra rašęs pačius Unit testus, bet sugeba rašyti kodą, kuris gali būti testuojamas.
• geros anglų kalbos žinios.
• geras suvokimas: CSS, XHTML, PHP7, MySQL, JavaScript, JQuery, React.
• patirtis OOPS ir MySQL.
• "GitHub" / "BitBucket" patirtis yra privaloma.
• pageidautina "AWS / Backspace" / "Digital Ocean Cloud Setup" patirtimi
• patirtis, susijusi su API ir interneto paslaugų vystymu, yra būtina.
• Mongoldb / NoSQL žinios pageidaujamos
Mes jums siūlome
• Veiklą, kuri Jums leis ne tik nepaliaujamai tobulėti, bet ir sparčiai kilti karjeroje;
• Prisidėti prie įmonės tarptautinio produkto kūrimo ir tobulinimo;
• Komandos nario vietą Vilniaus miesto širdyje – Senamiestyje;
• Malonią atmosferą ir jauną, talentingą, entuziazmų trykštančią komandą;
• Nepakeičiamą patirtį bei galimybę realizuoti savo idėjas;
Wizzcode komanda

Visi mano skelbimai puslapyje rp*****

1 / 1 Ieškomi mid / senior full stack NODEJS REACT programuotojai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Siūlo darbą Lietuvoje:
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 03 mėn.
Skelbimo nr.:
260139
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
460
Atnaujintas:
2018-09-12 12:53