Ieškome priėmėjo - pakuotojo

Kaina sutartinė

Darbo pobūdis:
- Pagalbiniai darbai prie segimo ir klijavimo įrenginių;
- Spaudos lankų priėmimas prie spaudos mašinų;
- Produkcijos pakavimas į pakelius.

Darbo vieta: Skaidiškės (įmonės transportas nuo stoties)
Darbo laikas: Slenktantis grafikas nuo 8 ryto arba vakaro

Darbas 2-3 mėnesiams.

Kontaktinis tel. nr. +*****

Reikalavimai darbuotojui:
- Kruopštumas;
- Sąžiningumas;
- Punktualumas.

Įmonė siūlo:
- Darbo užmokestį atitinkantį kvalifikaciją;
- Visas socialines garantijas;
- Galimybę dirbti profesionalų komandoje

Skelbimas „Ieškome priėmėjo - pakuotojo“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-09-07. Siūlome peržiūrėti naujausią „Siūlo darbą Lietuvoje“ turinį.

1 / 1 Ieškome priėmėjo - pakuotojo
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Siūlo darbą Lietuvoje:
RJFbaltic
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 08 mėn.
Skelbimo nr.:
254220
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
51
Atnaujintas:
2017-09-07 08:22