1 / 10 šildymo įranga, šilumos siurbliai, kondicionieriai, židiniai, krosnelės, pirtys

šildymo įranga, šilumos siurbliai, kondicionieriai, židiniai, krosnelės, pirtys

tai e-prekybos centras veikiantis internete nuo 2010 metų.
Pas mus kasdien apsiperka ne tik pastovūs, koja kojon nuo pat pradžių su įmone žengiantys, bet ir nauji klientai, kurių ratas didėja kiekvieną dieną. Pirkti TAIKOREIKA LT yra patogu, saugu ir patikima.
Manome, kad mūsų sėkmės priežastis - aukšto lygio klientų aptarnavimas, kokybiškos prekės, lanksti atsiskaitymo sistema, nuolatos didėjantis prekių asortimentas, patogus ir greitas prekių pristatymas, nuolatinis ir malonus bendravimas su klientu - tai kuo gali didžiuotis.
Platus šildymo įrangos asortimentas: katilai (dujiniai, kieto kuro, granuliniai, skysto kuro, katilai-viryklės), šilumos siurbliai (oras/oras, oras/vanduo, žemė/vanduo), židiniai, krosnelės, pirties krosnelės. Vonios kambarys pagal kiekvieno kliento norus: dušai ir dušų kabinos, vonios ir vonių sienelės, praustuvai ir spintelės, tualetai ir jų įranga. Visos prekės naujos su garantijomis ir pristatomos visoje Lietuvoje.

Atmos, Astra, Vaillant, Protech, Kamen, Vienybė, Kalvis, Junkers, Viadrus, Ravak, Toshiba, Atlantic, Ariston, Vigas, Viessmann

Daugiau pasiūlymų rasite mano puslapyje parduoduperku.lt/n/kalgasiltinimas/61692.

Komentarai
Taikoreikia.lt
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

TAIKOREIKIA.LT ParduoduPerku užsiregistravo 2017-05-11. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 4. Paskutinį kartą portale lankėsi vakar, 07 val. 13 min.

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
253094
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
156
Atnaujintas:
2017-08-28 16:34