Saugokitės vagių ir sukčių

Tikriausiai esate pastebėję, jog nemaža dalis pranešimų naujienų tinklapiuose, laikraščiuose ir televizijoje yra apie apgaules, vagystes, sukčiavimo atvejus. Nors absoliuti ParduoduPerku.lt lankytojų dauguma yra geros valios žmonės, deja, tokių atvejų yra nutikę ir šiame tinklapyje. Ar žinote, jog 99% visų apgaulių ir bandymų sukčiauti galima išvengti? Tam pakanka vadovautis elementariausiomis taisyklėmis:

  • NIEKADA neperveskite pinigų į nepažįstamo žmogaus sąskaitą prieš tai neįsitikinęs (-usi), jog juo galima pasitikėti. Jeigu perkate prekes internetu iš ne plačiai žinomos elektroninės parduotuvės arba asmens, sutikite už prekes sumokėti tik jų pristatymo metu. Tokia galimybė visuomet yra. Jeigu prekės pardavėjas teigia, jog tokios galimybės nėra – greičiausiai susiduriate su bandymu sukčiauti. Tokio sandorio patartina atsisakyti.

  • NIEKADA neatskleiskite savo asmeninės informacijos. Nei ParduoduPerku.lt, nei jokie bankai, nei policija, advokatai ar kiti pareigūnai jūsų internetu ar elektroniniu paštu NIEKADA neprašys perduoti prisijungimo duomenų, slaptažodžių kortelių, asmens kodo, paso ar tapatybės kortelės numerio. Tai labai svarbi jūsų asmeninė informacija. Saugokite ją.

  • Naudokite tik tokius slaptažodžius, kurių nebūtų galima lengvai atspėti. Sukčiai, naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis, nesudėtingus slaptažodžius (tokius kaip „mama123“, „123456“, „vasara“ ir panašius) atspėja per keletą sekundžių. Sukursite sunkiai atspėjamą slaptažodį, jeigu jame panaudosite bent vieną didžiąją raidę, bent vieną skaičių ir bent vieną ženklą (?,!,[, }, ~, /, *, @ ir pan.). Saugų slaptažodį sukurti galite kad ir apsižvalgę savo kambaryje. Pavyzdžiui, jūsų kambaryje yra gėlė orchidėja, kurią auginate jau 2 metus, tačiau niekada neskaičiavote, kiek ji turi lapų. Išeina puikus slaptažodis: Orchideja2lapu? (čia tik pavyzdys, šio slaptažodžio nenaudokite niekur!).

  • Slaptažodį keiskite bent kartą per pusę metų. NIEKADA nenaudokite to paties slaptažodžio keliems prisijungimams.

  • Visuomet įtariai žiūrėkite į iš pirmo žvilgsnio ypač patrauklius pasiūlymus, o ypatingai į tokius, kurie siūlomi užsienyje gyvenančių asmenų. Visuomet atminkite, jog stebuklų nebūna, todėl, pavyzdžiui, naujausio modelio telefonas negali būti parduodamas 50% žemesne nei rinkos kaina. Jeigu matote įtarimų keliantį skelbimą – praneškite ParduoduPerku.lt administracijai to skelbimo puslapyje spustelėdami paveikslėlį.


Kaip ir kam pranešti apie galimo sukčiavimo, vagystės atvejį?

Apie galimą sukčiavimą ar vagystę turėtumėte pranešti policijai:
  • užpildydami šią formą bei ją išsiųsdami elektroniniu paštu epolicija@policija.lt;
  • siųsdami SMS ar MMS žinutę atsakingiems policijos pareigūnams numeriu 8 614 34567;
  • jeigu reikalinga skubi pagalba, skambinkite 112.

Daugiau informacijos apie saugumą bei pagalbą rasite tinklapyje www.epolicija.lt


ši informacija gali praversti jūsų draugams, spauskite ir pasidalinkite.


Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių, kuriuose matysite kaip atrodo skelbimai, kurių autoriai galimai sukčiauja:


Pavyzdys nr. 1

Paskolos pasiulymai - Įvairūs skelbimai Tai yra privati paskola bendrove, isikurusi Londone Jungtineje Karalysteje, siulome paskolas už maža palukanu norma 2% bet kurios vienos suinteresuotos šios paskolos ir paskolu šis sandoris yra 100% padaryti internetu be jokio užstato.

Mes siulome šia paskolos i žemiau kategorijas:

Verslo paskolas

Žemės ūkis paskolas

Asmenines paskolos

Busto paskolos

KITI PASKOLOS

siulome iš 10,000.00 euru (dešimt tukstanciu euro) iki didžiausios sumos 20,000,000.00 (Dvidešimt milijonu euru) eurais paskolas bet kuriai suinteresuotai klientas.

Susisiekite su mumis dabar gauti daugiau informacijos, jei Jus sudomino musu pasiulymas.

Pavyzdys nr. 2

Labai geras pasiulymas - Siūlo darbą SIŪLO darbą. Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jūs!!!
Viename iš skelbimų aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimas siūlė

persiųsti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).

Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

Tėra trys paprastos taisyklės:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

1. LT767300010072191423
2. LT154010042300576369
3. LT907300010123751424
4. LT257300010102209379
5. LT817300010103291085
6. LT410075800750727648

O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
Nėra ko prarasti - tik 12 litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

O štai kaip Jūs uždirbate:

Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).

Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks- ir Jums

* Užimamos pareigos: Nepilna darbo diena

Pavyzdys nr. 3

BUY BRAND NEW APPLE IPHONE 4S 64GB UNLOCKED,BLACKBERRY PORSCHE D - Mobilūs telefonai Contact E-mail: Eben_Limitedplaza@hotmail.com
Contact Email Yahoo: Eben_Limited@yahoo.com
Skype:mandy10140
Contact Person: Mandy Sweza

BUY 2 GET 1 FREE

Iphones Models
===========================
Apple Iphone 4S 64GB……..650usd
Apple Iphone 4S 32GB……..600usd
Apple Iphone 4S 16GB……..550usd
Apple Iphone 4G 32GB…….$450usd
Apple Iphone 4G 16GB…….$400usd
Apple iPhone 3G S 32gb…$350USD
Apple iPhone 3G S 16gb….$300USD
Apple iPhone 3G 16gb…$250USD
Apple iPhone 3G 8gb……$200USD

Apple Ipad Models
==============================
Apple Ipad 2 64GB………..$750usd
Apple Ipad 2 32GB………..$700usd
Apple Ipad 2 16GB……..$650usd
Apple Ipad Tablet 64GB Wi-Fi 3G……$450usd
Apple Ipad Tablet 32GB Wi-Fi 3G…..$400usd

BLACKBERRY MODELS:
==================================

Blackberry Bold Torch 9900/9930
Blackberry Torch 9800
Blackberry Curve 3G 9330
Blackberry Pearl 3G 9100 & 9105
Blackberry Bold3 9650/9780
Blackberry 4G Play Book HSPA+ / LITE

NIKON CAMERAS
===============================
Nikon D700 12MP DSLR Camera….$1000usd
Condition: Brand New

Package Content:
1 Nikon D700 DSLR Camera
1 NIKON 55-200mm f/4-5.6G ED AF-S DX Zoom Lens
1 EN-EL3e Battery Pack
1 MH-18a Battery Charger
1 UC-E4 Data Cable (USB)
1 EG-D100 AV Cable
1 AN-D700 Strap
1 CD-ROM
1 LCD Protect Cover

Brand New Nikon D90 12MP DSLR Camera+18-135mm Lens: $550usd

Package Content:
1 Nikon D90 DSLR Camera
1 EN-EL3e Rechargeable Battery
1 MH-18a Quick Charger
1 DK-5 Eyepiece Cap1 DK-2
1 Rubber Eyecup
1 UC-E4 USB Cable
1 EG-D2 Audio Video Cable
1 AN-DC1 Camera Strap
1 BM-10 LCD Monitor Cover
1 Body Cap
1 BS-1 Accessory Shoe Cover
1 Software Suite CD-ROM

Canon EOS 7D… $720
Canon EOS 50D… $450
Canon EOS 500D…$320
Canon XH A… $75o
Canon EOS 450D… $350
Canon EOS 550D…$350
Canon EOS Rebel T2i … $350
Canon 1D Mk IV …$1700
Canon EOS 1000D… $500
Canon Powershot G11… $180
Canon EOS 5D Mark II Body … $800
Canon EOS 1Ds Mark III Body… $2300
Canon EOS 1Ds Mark II Body… $1100

APPLE LAPTOPS
=============================
Apple Macbook Air……………………….$500usd
Apple Macbook Pro MC240LL/A …..$400usd
Apple Macbook Pro MB990LL/A……$420usd
Apple MacBook (MA700LL/A) Mac Notebook…$450usd
Apple MacBook Pro (MA611LL/A) Notebook…$400usd
Apple MacBook (MA254LL/A) Mac Notebook…$450usd
Apple iBook G3 (M7698LL/A) Mac Notebook..$400usd
Apple MacBook Pro (MA609LL/A) Notebook…$550usd
Apple MacBook Pro (MA600LLA) Notebook…$420usd
Apple MacBook Pro (MA610LL/A) Notebook…$450usd
Apple Macbook Pro (885909119400) Notebook..$445usd

Contact E-mail: Eben_Limitedplaza@hotmail.com
Contact Email Yahoo: Eben_Limited@yahoo.com
Skype:mandy10140
Contact Person: Mandy Sweza
Turite klausimų? Klauskite čia.

Būkite atsargūs ir likite saugūs!

ParduoduPerku.lt – patogūs nemokami skelbimai