Šarados, žemaitukai, šimtakojai,irklentės,futbolas

Kaina sutartinė

Įvairios šarados. Surenkite šventės dalyviams įvairias šaradas, linksmas užduotis, vaidinimus, spėliones. Šioms pramogoms siūlome nuomotis mūsų didelius kubikus-kauliukus, kuriuose surašytos atskiros profesijos, užduotys, gyvūnai, žodžiai, žmogaus kūno dalys (atskirai padaryta suaugusiems), emocijos ir būsenos. Šventės dalyviams reikės tik ridenti kubiką-kamuoliuką ir atlikti atsitiktinę užduotį kuo geriau.
Nugalėtojus išrenka teisėjų komisija, sudaryta iš 3 dalyvių, kurie įvertina užduoties vykdymo išradingumą, improvizaciją, greitumą, išmonę penkių taškų balų skalėje pradedant nuliu. Teisėjai gauna balų vertinimo spec. lenteles. Daugiausiai taškų surinkusius dalyvius-, būtina apdovanoti prizais.
Laimi tas arba porelė, arba komanda, kuri įvykdo užduotį linksmiausiai, išradingiausiai, greičiausiai ir protingiausiai. Nepamirškite fotoaparato! Galime padaryti šaradas-kubikus-užduotis pagal jūsų pageidavimus.Nauja. To dar nebuvo..Polas kitaip specialioje arenoje su žemaitukų arkliukais“. Tai komandinė pramoga, kuri jungia ,,futbolo ir žemaitukų arkliukų“ elementus. 1 komandą sudaro 3 ,,raiti“ žaidėjai. Polo arena yra 16m ilgumo ir 8m platumo, ,,aptverta tvorele“. Arenos galuose yra vartų stulpai 3m atstumu vienas nuo kito. Pagrindinis žaidimo tikslas – įmušti kuo daugiau įvarčių smūgiuojant kamuolį į vartus ,,raitelio“ kojomis ar žemaitukų arkliu. Žaidimo metu dvi komandos po tris ,, raitus“ žaidėjus spiria ir mušinėja kamuolį. Tai nuotaikinga pramoga, kurios metu ,,neluošinami ir nekankinami žemaitukų arkliai“.
Nauja pramoga. Netradicinis ledo ritulys arba žolės riedulys.
Tai komandinė pramoga, žaidžiama ant specialiai padengtos PVC aikštelės. Žaidimo esmė: arenoje dvi komandos po 6 žaidėjus stengiasi specialiomis, didelėmis lazdomis įmušti ,,didelį ritulį“ į viena kitos vartus.Šlapias futbolas rekomenduojamas ir vaikams, ir suaugusiems, kurie nori ekstremalių pojūčių, smagios pramogos ir gero juoko dozės .Tai-komandinis žaidimas, kuris skatina visus pasikliauti savo komandos nariais, įvertinti jų galimybes ir tikimybę negriūti labai slidžiame stadione. Nors vartai -laisvi, ir kamuolys-šalia, tačiau nubėgti iki jo ir spirti ne taip lengva, nes čia-labai slidu. Pramoga nepaliks abejingų! 2016 Olimpinių ir Beždžionės Metų proga pasiūlysime daug teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos: super didelius, sportinius su kliūtimis bei laipiojimo siena batutus suaugusiems ir vaikams, daugiafunkcines pramogų arena arenas žaisti polą kitaip su žemaitukų arkliukais ,netradicinį ledo ritulį arba žolės riedulį, šlapią futbolą , mega stalo futbolą, šimtakojį, įvairias šaradas, vandens irklentes, kajakus ir t.t.. Įrengimus atvežame į Jūsų nurodytą vietą, surenkame ir prižiūrime. Daugumą laisvalaikio ir pramogų įrengimų galime eksploatuoti tiek uždarose, tiek atvirose švenčių vietose.
Nuomojantis daugiau pramogų ir laisvalaikio įrangos -,būtina išankstinė rezervacija.
Naujiena. Edukacinė programa vaikams .Atidaroma jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų mokyklėlė :-) .Už papildomą mokestį jūsų privačioje šventėje pakviesime uniformuotą ,,pareigūną-mokytoją" priešgaisrinės saugos klausimais. Pradžioje pasakosime apie ugnies atradimą,jos naudą bei grėsmes žmonijai nuo antikinės mitologijos Prometėjo bei Gabijos iki dabarties laikų. Tobulinsime praktinius ir teorinius įgūdžius. Paaiškinsime gaisro kilimo priežastis, gaisro gesinimo būdus, pirmąją pagalbą. Vaikai ne tik pramogauja ant batuto ,,Gaisrinė mašina", bet ir mokosi priešgaisrinės saugos. Tai domina ne tik vaikus ,bet ir suaugusius :-)Tikimės ,kad ne vienas mažasis klausytojas taps garbingu gelbėtoju :-). Prašome žiūrėti faile foto bei žiūrėti video: http://youtu.be/qRUZ4E-cf_o
Dėmesio. Naujiena. Privačių švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).
Suinteresuotiems asmenims atsiųsime kainoraštį.
Teirautis tel. 8-686-71267, 8-613-53983 , 8-443-35340, Fax: +37044335340 ,elektroniniu paštu: batutaipramogos.lt@gmail.com arba žiūrėti mūsų interneto svetainę: http://www.batutaipramogos.lt
Dėkojame už dėmesį. Pagarbiai Rima, Gintarė ir Vaidas Ligeikiai

Visi mano skelbimai puslapyje vairima

1 / 20 Šarados, žemaitukai, šimtakojai,irklentės,futbolas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Žaidimai:
Komentarai
Vaidas
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2009 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
236530
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
3824
Atnaujintas:
2022-01-07 00:00