Santechnikos ir šildymo medžiagos pigiau

1 Eur

Santechnika pigiau  - patikimi , lankstūs , operatyvūs. Mes puikiai žinome, kad šiais laikais sunku rasti patikimus pardavėjus - partnerius, kurie nuoširdžiai patartų - rekomenduotų ir sutartu laiku visa tai įvykdytų.

  Esame santechnikos ir šildymo medžiagų specialistai dirbantys šioje srityje nuo 2005 metų, tad po ilgų apsvarstymų 2015 metais ryžomės atidaryti elektroninę parduotuvę santechnika pigiau.Turėdami ilgamętę patirtį atrinkome patikimiausių partnerių - gamintojų produkciją ir pateikėme el.parduotuvėje.

  Mūsų privalumas - mes neatstovaujame vieno ar kelių gamintojų ir nesistengiam jums įsiūlyti būtent tos produkcijos . 

  Mes prekiaujame visų laiko patikrintų gamintojų produktais ir galime patarti , padėti išsirinkti patį optimaliausią variantą. Mes, santechnika pigiau - komanda, tikrai nesiūlysime pačio brangiausio produkto - motyvuodami , kad jis brangiausias - tai jis ir geriausias :) Mes nuoširdžiai papasakosime apie kievieną produktą , pasakysime skirtumus , pliusus ir minusus , išrinksime patį optimaliausią ir jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį produktą už geriausią rinkoje kainą.

  Norim pasidžiaugti , kad dėka savo klientų , (santechnika pigiau ) - 6 metus iš eilės  esame įvertinti creditinfo.lt  -  “Stipriausi lietuvoje 2015 - 2020"  šis titulas mus dar labiau įpareigoje stengtis dėl kiekvieno iš jūsų.

  Mūsų sėkmės įrodymas - tūkstančiai laimingų klientų , kurie rekomenduoja mus - kaip patikimus ir sąžiningus partnerius,nes mes visada laikomės duoto žodžio.  

  Santechnika pigiau - pas mus visada garsiausių gamintojų prekės su spec. nuolaidomis

http://www.santechnikapigiau.lt

1 / 1 Santechnikos ir šildymo medžiagos pigiau
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Šildymo įranga:
info.aurineta@gmail.com
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
282835
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
54
Atnaujintas:
2024-07-14 00:00