SAMSUNG LE40D503
Bendra informacija
Skatmeninės TV priėmimo galimybė: DVB-T/C (MPEG-4) - rodo iki 12-kos nemokamų, skaitmeninių kanalų
Full HD: Taip
Spalva: Juodas
Montavimo tipas: Laisvai statomas arba kabinamas ant sienos
Stovas: Paprastas
Plotis: 96.7 cm
Aukštis: 58.63 cm
Gylis: 10.71 cm
Matmenys su stovu: 96.7 x 62.61 x 19.99 cm
Energijos suvartojimas budėjimo rėžime: 0.3 W
Ekrano duomenys
Technologija: LCD (Skystųjų kristalų)
Ekrano įstrižainė: 40" (~101 cm)
Maksimali raiška: 1920x1080
Skleistinės dažnis: 50 Hz
Vaizdo proporcijos: 16:9, 4:3
Garsas
Garsiakalbio galia (RMS): 2 x 10 W