reklama tarptautiniame konditerijos verslui skirtame žurnale

Kaina sutartinė

Žurnalas "sweet vision" yra tarptautinis verslui skirtas žurnalas apie įvairius įvykius ir naujienas konditerijos verslo srityje. Žurnalas leidžiamas vokietijoje, šešis kartus per metus, ir yra prenumerajuomas įvairiose vietovėsė - artimieji rytai, azijos šalys, europa, taip pat ir jungtinės valstyjos.

Reklamos vieta gali būti pagrindiniuose puslapiuose tarp įvairių straipsnių, tokių reiklamų kaina galėtu būti 2000 Eurų už pusę puslapio ar 1000 Eurų už 1/8 puslapio. Detalesnę informaciją pateiksime susisiekus. Taip pat galima reiklama galiniuose puslapiuose, kuri kainuoja nuo 200 Eurų (43 mm x 20 mm) iki 560 Eurų (43 mm x 40 mm), priklausomai nuo spalvos ir dydžio. Standartinės kainos gali būti derinamos, taip pat visada yra galimybė derinti nestandartinius dydžius.

Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos apie žurnalą, jo prenumeruotojus, artėjančių leidinių temas, bei dėl kitos svarbios informacijos.

Kontaktai

el.paštas: ***** (Lietuvių ir anglų kalbos)
Telefonas (galima SMS): +370 ***** (Lietuvių ir anglų kalbos)

Skelbimas „reklama tarptautiniame konditerijos verslui skirtame žurnale“ paskutinį kartą atnaujintas 2018-07-15. Siūlome peržiūrėti naujausią „Reklamos paslaugos“ turinį.

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Reklamos paslaugos:
Komentarai
taurius litvinavicius
Visa Lietuva
Skelbimo nr.:
259478
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
44
Atnaujintas:
2018-07-15 01:16