Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 25 Eur

Ultragarsinis prietaisas 4 in 1 atbaidyti šunims, dresiruoti

www.antkaklis.lt
Prietaisas naudojamas efektyviam apsisaugojimui nuo agresyvių šunų puolimo, apsaugoti nuo kitų šunų savo augintinį. Šis „Super ginklas“ leis Jums ramiai išeiti, nebijant netikėto agresyvaus šuns puolimo. Dvigubas 130dB ultragarsas stipriai veikia šuns klausą, sustiprinant poveikį infraraudonųjų spindulių lazeriu. Ryški LED šviesa mirksėdama leidžia šuniui suprasti, kad prietaisas naudojamas prieš jį. Jūs priversite pasitraukti agresyvų šunį. Prietaisą galima naudoti ir savo šuns dresūrai, pasirinkus tam skirtą režimą.
Kam naudojamas prietaisas:
1. Žibintuvėlis: galite prietaisą įjungti tik kaip žibintuvėlį.
2. Šuns dresūrai: pasirinkę 1 fukciją ir įjungę ultragarsą, galėsite puikiai naudoti prietaisą savo šuns dresūrai, atpratinti šunį nuo blogų įpročių: pvz. graužti daiktus.
3. Atbaidymui: pasirinkę 2 funkciją, paspausite „On“ ir prietaisas veiks ultragarsu + infraraudonųjų spindulių lazeriu agresyviam gyvūnui atbaidyti nuo savęs ar nuo savo augintinio.
Nukreipkite prietaisą į puolantį šunį ir paspauskite įjungimo mygtuką, palaikykite apie 3 – 5 sekundes

Siunčiame į visus miestus.
www.antkaklis.lt

Visi mano skelbimai puslapyje elvija

1 / 3 Ultragarsinis prietaisas 4 in 1 atbaidyti šunims, dresiruoti
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Reikmenys, prekės:
Komentarai
Skelbimo nr.:
206945
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
2534
Atnaujintas:
2019-08-05 00:00