Kaina sutartinė
8 600 XXXX

Aukštalipių darbai

8 metus sėkmingai dirbanti, profesionalių aukštalipių komanda, atlieka įvairios paskirties ir sudėtingumo aukštuminius darbus visoje Lietuvoje ir projektus užsienyje. Naudodami tik atestuotą alpinistinę įrangą ir virves pasiekiame ten, kur neprivažiuoja kranai ir nepasiekia pastoliai. Saugiai ir kvalifikuotai sprendžiame nestandartines užduotis ir sudėtingiausiomis sąlygomis siūlome efektyvius ir ekonomiškus sprendimus. Laikomės visų darbų, priešgaisrinės ir aplinkos saugos reikalavimų. Nuolat tobuliname komandos įgūdžius ir žinias, atnaujiname įrangą, todėl lengvai priimame naujus iššūkius.
Įmonė dažniausiai atlieka pramoginio ir pramoninio alpinizmo darbus tokiose įmonėse kaip „Kauno oro uostas“, „Ozas“, „Žuvėdros" viešbutis, Ignalinos, Tauragės, Klaipėdos ir kiti nuotykių parkai.Visus darbus atliekame pagal naujausias technologijas su patikimų firmų sertifikuotomis medžiagomis.
Teikiame šias paslaugas: medžių genėjimas, langų valymas, dažymas, virinimas, stogų dengimas, lempų keitimas, tentų-reklamų kabinimas, scenų statymas, darbas renginiuose.
P.S.: turime profesionalių stalių komandą, kuri įrenginėja nuotykių parkus, žaidimo aikšteles, stato karkasinius namus, terasas, pavėsines, namelius medžiuose, apie medžius, išvedžioja elektros instaliaciją

1 / 8 Aukštalipių darbai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Profesionalų paslaugos:

Skelbimas „Aukštalipių darbai“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-03-11. Siūlome peržiūrėti naujausią „Profesionalų paslaugos“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
244331
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
127
Atnaujintas:
2017-03-11 09:54