Pradėta registracija "Meistrų Registre - 2022" (statybų, apdailos meistrams)

3000 Eur

Brigados-Master Meistrų Registras – 2022 – profesionalių ir patyrusių statybos ir apdailos privačių meistrų, sertifikuotų ir atestuotų specialistų bendradarbiavimo su Brigados-Master profesionali platforma, modernizuota erdvė.

Bendradarbiavimas numato sklandžią profesionalią, kooperacinę veiklą rinkos, augančios konkurencijos, besikeičiančios konjunktūros sąlygomis. Garantuoja darbo planu sklandų derinimą; Klientų atsiskaitymus laiku ir pilnumoje.

Meistrų Registro – 2022 narius iš bendros darbo rinkos mases išskiria kompetentingi ir kokybiški darbo rezultatai; darbai, kurie atlikti lauku ir pilnumoje; sąžiningumas ir atsakomybė, patikimumas ir teigiama reputacija.

Meistrų Registro – 2022 nariai - tai statybų, apdailos procesų meistrų, atskirų sričių specialistų profesionalų elitas; darbų atlikimo kokybės ir patikimumo rodiklis. Narystė jame garbinga; yra prestižinė.

Narystė „Brigados-Master Meistrų Registre - 2022“ nemokama. Bendradarbiavimo modulis ir apimtys nustatomi individualiai.

Meistrų Registro nariams suteikiama pirmenybė dalyvauti Brigados-Master projektuose Lietuvoje ir užsienyje, suteikiamas reklaminis palaikymas; piaras. Suteikiama pagalba darbo grafikų kokybiškam sudaryme, vykdyme. Suteikiama kita parama, įtakojant pilną ir laiku atsiskaitymą už atliktus darbus, didesnį piniginį uždarbį. Suteikiamas juridinis palaikymas.

Meistrų Registro nariai savo darbams ir paslaugoms taiko logiškus, realius statistinius rinkos įkainius; darbų atlikimo terminus. Turi sveiką norą didinti savo uždarbį, ir siekia to. Turi savo UAB, MB, individualaus darbo pažymėjimą. Naudojasi šiuolaikiškais ryšio priemonėmis, Internetu.

-
„Brigada-Master Meistrų Registro – 2022“ narys, tai:
- patyręs meistras, turintis šiuolaikiškus darbo įrankius, darbe naudojantis pažangias technologijas ir jų naujovės, darbo uniformą, transportą asmuo; darbus vykdo pagal LT tvarkas, įstatymus, taisyklės;
- turi (arba ne) savo brigadą, pagalbinius; prietaisus, techniką;
- turi galimybę vykti darbo tikslais i kitus LT miestus;
- Inžinerinių tinklų montavimo, patikrinimų atestuotas, sertifikuotas specialistas;
- architektas, inžinierius, konstruktorius;
- matininkas, geodezininkas, darbų vadovas, techninis prižiūrėtojas.

-
Pretendentas į „Brigada-Master Meistrų Registrą – 2022“ inicijuoja dialogą, derinimą:
1. pateikia Brigados-Master vadovų ar „Brigados-Master Meistrų Registro – 2021“ narių rekomendacijas;
2. atsiunčia savo CV ar laisvos formos darbo aprašymą e-paštu: Diplomat.Service.Baltic@gmail.com (su prierašų - Meistrų Registrui).
P.S. „Meistrų Registro – 2021“ nariams, siekiantiems tolesnio bendradarbiavimo reikalingas supaprastintas perregistravimas „Meistrų Registre – 2022“.

Detaliau:
https://brigada-master.wixsite.com/brigadamaster/post/registracija-meistr%C5%B3-registre-2022-prad%C4%97ta-2021-11-03-1
https://brigada-master.blogspot.com/2021/11/registracija-meistru-registre-2022.html#more

Tinklapis: https://brigadamaster.wixsite.com/brigadamaster

Visi mano skelbimai puslapyje DiplomatServiceBaltic

1 / 2 Pradėta registracija "Meistrų Registre - 2022" (statybų, apdailos meistrams)
https://www.youtube.com/channel/UCs3xnu8Qz_Y62fdR4wtPW8Q
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs darbai, paslaugos:
Komentarai
Brigada-Master
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Zarasai, Akmenė, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kalvarija, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Tauragė, Rietavas, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vievis, Vilkaviškis, Visaginas
Skelbimus talpina nuo 2018 metų 11 mėn.
Skelbimo nr.:
274135
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
172
Atnaujintas:
2022-01-21 08:23