Poilsinės kelionės, verslo kelionės, lėktuvų bilietai

Kaina sutartinė

Kelionių organizavimas - tai pirmas kelionės etapas, kuris neretai teikia džiaugsmo panašiai tiek, kiek ir pats keliavimas. Nesvarbu, ar tai būtų verslo kelionė, ar poilsinė kelionė, o gal tiesiog vien tik lėktuvo bilietai - svarbiausia, kad kelionėje viskas vyktų pagal iš anksto numatytą planą ir nekeltų jokių rūpesčių. Vis dėl to, nepaisant modernėjančių technologijų ir informacijos gausos, šiuolaikiniame pasaulyje gausu netikėtumų, kurie gali sutrikdyti nuoseklų kelionės planą.

Patikėdami savo kelionės organizavimo darbus profesionalams Jūs ne tik sutaupysite laiko ir jėgų prieš kelionę, tačiau taip pat būsite ramūs, kad iškilus netikėtiems pokyčiams turėsite profesionalų pagalbą bet kuriuo metu. Pasikeitus skrydžio laikui, kelionių organizatoriaus Start travel darbuotojai suteikia informaciją bei pagalbą, kad numatytą kelionės kryptį pasiektumėte kaip įmanoma greičiau ir patogiau. Čia dirbantys profesionalai dėmesingai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei norus pateikia pasiūlymus Jūsų poilsinei kelionei, o taip pat smulkmeniškai organizuoja verslo keliones. Į organizavimo paslaugas gali būti įtraukiami lėktuvų bilietai, traukinių ar autobusų bilietai, pervežimai, viešbučio užsakymas, vizos įforminimas, kelionės draudimas, automobilio nuoma, konferencinės salės užsakymas ir kitos Jūsų kelionei reikalingos paslaugos.

Norimų aplankyti šalių sąrašas dar neišseko? Susisiekite su kelionių organizatoriumi Start travel ir profesionalai Jums pateiks Jūsų poreikius atitinkančias kelionių alternatyvas, o Jums beliks pasirinkti ir mėgautis savo kelionės įspūdžiais.

KONTAKTAI:
Kelionių organizatorius Start travel
El. paštas: info@starttravel.lt
Telefonas: +37067335773
Adresas: Rotušės a. 23, Kaunas, LT44279
Facebook: https://www.facebook.com/starttravel.lt
Tinklalapis: https://www.starttravel.lt

Skelbimas „Poilsinės kelionės, verslo kelionės, lėktuvų bilietai“ paskutinį kartą atnaujintas 2021-10-01. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kelionės“ turinį.

1 / 1 Poilsinės kelionės, verslo kelionės, lėktuvų bilietai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kelionės:
Komentarai
Start travel
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2021 metų 10 mėn.
Skelbimo nr.:
273916
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
31
Atnaujintas:
2021-10-01 08:49