Paveikslai

1Paveikslas
Paveikslai Kuršėnuose

Parduodu paveikslą: autorė J. Armonaitė , , Klupantis"; aliejus, 43x86, 1987 m. Rėmeliai sendinti. Kuršėnai

13paveikslai
Paveikslai Druskininkuose

Ranku darbo siuvinetas paveikslas.Matmenys:su remu- 38.5x31cm, be remo-28x20cm.Kaina-sutartine.

20PINIGŲ MEDIS, KINIŠKOS MONETOS

Pinigų medis, Kiniškos monetos-puiki dovana sau ir artimiesiems, simbolizuojanti pinigų trauką į Jūsų namus. Kas norėtų šio rankų darbo, rašykit.Kaina-15eurų ir daugiau.Siunčiu ir į užsienį.

6Parduodu paveikslus ant drobes
Paveikslai Vilniuje

Paveikslas "Vargsas poetas" Karlo Spitzwego kopija Paveikslas "Gyvenimo laikrodis" Paveikslas Natiurmortas Paveikslas "Muzikos valanda" Paveikslas "Jura" Paveikslas "Nustebimas" Kaina sutartine.

5Tarybiniai paveikslai su multfilmų herojais

TSRS laikų paveikslai su populiarių multiplikacinių filmukų herojais. Rankų darbo - vaizdai išdeginti ir dažyti ant faneros plokščių, paviršiai lakuoti. Matmenys: 33x23 cm. Po 1, 80 eur. Galimi ir mainai — mane domina tapyti paveiksliukai su peizažais ir natiurmortais. Siūlykite savo variantus.

4Paveikslai
Paveikslai Vilniuje

Neįrėminti paveiklslai. Įvairių dydžių. Aliejus. Ir grafika. Nebrangiai. Iš eilės: 1) 25*20, kaina - 4 eur. 2) 31, 5*25, kaina - 2 eur. 3) 29, 4*21, kaina - 2, 5 eur. 4) 38*28, kaina - 2 eur.

10Nebrangus ir vertingi paveikslai

Parduodu keleta nebrangiu ir vertingu paveikslu bei remeliu. Visu ju aprasymus, ismatavimus bei kainas rasite mano tinklapyje: www.antikvaraskaune.com Parduodu, perku. Siunciu ir i kitus miestus. Tinklalapis nuolat atnaujinamas. Facebook: https://www.facebook.com/antikvaraskaune

8Medinių rėmų paveikslas

Siūlome įsigyti vertingus paveikslo rėmus su stiklu. Juos galite panaudoti ne tik Jūsų norimo paveikslo įrėminimui, bet ir veidrodžio rėminimui, kuri papuoš Jūsų namų interjerą. Daugiau paveikslų bei interjero detalių rasite www.seniena.lt tel. +37067844820 seniena.lt@gmail.com Pristatome

6Grafikos darbai
Paveikslai Vilniuje

Parduodu grafikos stiliumi pieštus paveiksliukus. Dydis: 21x14, 5 cm. Piešta ant perpus perlenkto popieriaus lapo. Paveikslėliai nėra įrėminti, tad pagal pageidavimą galių įrėminti rėminimo salone ir prie 6 eurų pridėti rėminimo kainą, arba atiduoti dar nerėmintą paveikslą.

1Parduoda paveikslą .
Paveikslai Raseiniuose

Parduodu akvarelės meistro pieštą žinomo dailininko-tremtinio PRANO PORUČIO paveikslą 1961-63m.m. "Senas vienkiemis". Tai gabalėlis Lietuvos, kurios niekada ir niekur daugiau nepamatysit. Išmieros-60cm.x30cm. Dailininkas ilgą laiką gyveno ir kūrė Raseiniuos , Kaune , dabar jau miręs. Yra d

Paveikslų skelbimai

Parduodami paveikslai. Žinomų ir pradedančių menininkų nutapyti peizažai, portretai, natiurmortai, modernistiniai, klasikiniai ir kitų stilių paveikslai. Prenumeruokite naujausius Paveikslų skelbimus el. paštu, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Nemokėk už skelbimų talpinimą