Kaina sutartinė
8 607 XXXX

Parduodama transporto įmonė su licencija

Parduodama licenciją, gabenti krovinius Europos Sąjungos teritorijoje, turinti transporto įmonė. Europos Bendrijos leidimu, įmonė gali gabenti krovinius Lietuvos ir Europos Sąjungos teritorijoje, transporto priemonėmis, kurių leidžiamoji masė didesnė nei 3,5 t.

Įsigijus įmonę su transporto licencija veiklą galėsite pradėti iškart po įmonės perrašymo naujam savininkui.

Turime įmonių, ir kitomis veiklomis, su veiklos istorija, reikiamais rodikliais. Parduodamų sąrašą rasite čia: http://www.parduodaimone.lt/lt/skelbimai/

Taip pat galite įsigyti visiškai naują įmonę su jūsų pageidaujamu pavadinimu ir norima veikla ir pradėti dirbti jau kitą dieną.

Padedame įsteigti įmonę, paruošti reikiamus dokumentus. Detalesnę informaciją apie įmonių steigimą rasite paspaudę šią nuorodą: http://www.parduodaimone.lt/lt/steigiame-imones/

Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas. Buhalterinė apskaita tvarkoma vadovaujantis naujausiais verslo apskaitos standartais. Taikome nuolaidą įmonės kainai įsigyjant įmonę kartu su buhalterinės apskaitos paslauga fiksuotam terminui.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu +370 607 86111 arba el. paštu info@parduodaimone.lt

1 / 1 Parduodama transporto įmonė su licencija
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Parduodamas verslas:

Skelbimas „Parduodama transporto įmonė su licencija“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-08-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Parduodamas verslas“ turinį.

Komentarai
parduodaimone
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Trakai
Skelbimus talpina nuo 2012 metų 07 mėn.
Skelbimo nr.:
255365
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
825
Atnaujintas:
2019-08-14 08:03