Naujas PANASONIC 37" (94 cm) TH-37PV80P Plazminis Televizori
Naujas PANASONIC 37" (94 cm) TH-37PV80P Plazminis Televizorius
» 16:9 formato, 94 cm įstrižainės plazminis televizorius
» Su integruotais garsiakalbiais ir TV imtuvu.
» G11 kartos progresyvusis HD ekranas
» 1080p vaizdo apdirbimo sistema VIERA „V-Real³".
» Suderinamas su HDTV.
» Interpoliacinė vaizdo taškų kontrolė.
» Dvigubas 100 Hz skenavimas
» 24p atkūrimas
» Modernus 3D spalvų valdymas
» Kontrastiškumas *****:1
» Judančio vaizdo trikdžių mažinimo sistema
» Valdymo sistema „VIERA Link"
» PAT funkcija.
» SD kortelių prievadas.
» 3x HDMI sąsajos, PC/komponentinė YUV įvestys.
» „V-Audio" erdvinio garso siauri, apačioje įrengti garsiakalbiai.
» Garso galia 2 x 10 W.
» Meniu lietuvių kalba
Kaina: 2399 Lt
Kontaktai:
Kristupas, Vilnius
+***** (tele2) *****
skype: krisa_hacker
37pv8p 37pv80p 42pv8p 42pv80p 42py80p
Skelbimas „Naujas PANASONIC 37" (94 cm) TH-37PV80P Plazminis Televizori“ paskutinį kartą atnaujintas 2008-12-17. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.