Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 129000 Eur

Naujos statybos, įrengtas namas Romainiuose

Romainiuose, ramioje ir jaukioje Levino gatvelėje, parduodamas labai auštos kokybės, vieno aukšto 90 kv.m. sublokuotas namas su 5 arų sklypu. Namas pastatytas tikrų profesionalų, visi darbai atlikti pedantiškai ir yra suteiktos darbų atlikimo garantijos.
Labai patogus kambarių išplanavimas: vienoje namo pusėje – didelė ir saulėta 30 kv.m. svetainė su išėjimu į dengtą 25 kv.m. terasą su lauko židiniu, priešingoje pusėje – du miegamieji: 15 ir 11 kv.m., didelė vonia su WC – 7,5 kv.m., katilinė ir tamsus šeimininkės kambariukas, kuriame viskas telpa :).
Lubos išklotos KNAUF gipso plokštėmis, atskirtos nuo sienų tarpeliu, kas suteikia namuose jaukumą ir eleganciją.
Visame name – LED apšvietimas, visos rozetės ir jungikliai – vokiški. Pertvarinė siena su kaimynais – 40 cm storio (blokelis + 10 cm vata + blokelis). Grindys apšiltintos 20 cm 2-iejų sluoksnių vata (atitinka A klasę) ir išklotos itin atspariomis medžio imitacijos PVC vinilinėmis lentelėmis. Visame name – grindinis šildymas, visos medžiagos – vokiškos. Name įvesta rekuperacinė vėdinimo sistema.
Katilas – dujų kondensacinis VESSMAN.
Stogas – RUKKY skarda, kuriai suteikta 40 metų garantija, apšiltintas 30 cm. PARROC EXTRA vata (taip pat atitinka A klasę).
Visas namo fasadas išklijuotas sendintu klinkeriu ir apšiltintas 20 cm neoporo puta pagal A klasę.
Pamatai – 10 cm neoporas iš lauko, 10 cm iš vidaus bei apačios! Tikrai nesušalsite :).
Langai – vokiški KIOMERLING firmos su trijų stiklų paketu. Aplink perimetrą sudėta kieta vata, kad langai nerasotų iš vidaus, o iš vidaus pusės taip pat sudėta kieta vata, kad nepelytų angoraščiai.
Lauko židinys namo teritorijoje suteikia jaukumo ir šilumos, tad galėsite kartu su draugais jaukiais vakarais mėgautis gardžiais kepsniais.
Visos komunikacijos miesto: vandentiekis, kanalizacija, dujos.
Gyventojų patogumui - Įvažiavimas į gatvelę yra su šlagbaumu.
Kaimynai labai ramūs ir draugiški. Sukurta bendruomenė, surinktos lėšos kelio asfaltavimui.
Namas parduodamas be tarpininkų!!!
Kaina – 129 000 EUR.
Tel.: 8 631 47291

1 / 12 Naujos statybos, įrengtas namas Romainiuose
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Namai:
Pagrindinė informacija
Baldai
Buitinė technika
Kambarių skaičius
: 3
Šildymas
:
Dujinis
Ypatumai
Komentarai
Skelbimo nr.:
264790
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
301
Atnaujintas:
2019-06-08 09:01