Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 72000 Eur

Erdvi sodyba Ariogalos sen.8

Parduodama sodyba – vienkiemis su tvenkiniu prie miško, Gėluvos k., Ariogalos sen. Labai geras susisiekimas tiek su Kaunu, tiek su pajūriu; nuo automagistralės tik keli šimtai metrų.
Namas medinis, rąstinis, apšiltintas iš lauko ir vidaus; antras aukštas karkasas su apšildinimu. Bendras namo plotas – 163 kv.m.
Pirmame aukšte – erdvi virtuvė su valguomoju (25 kv.m.) ir išėjimu į terasą (12 kv.m.), iš kurios atsiveria žavingas vaizdas į sodą ir mišką. Be jų dar du kambariai – 26 kv.m. ir 17 kv.m. bei vonia, WC ir katilinė.
Antrame aukštame – erdvi biblioteka (22 kv.m.) su didžiuliu vitrininiu langu ir dar du kambariai (22 kv.m. ir 23 kv.m.).
Pro visus langus matosi gamtos grožis ir gerai prižiūrėta aplinka.
Kieme – rūsys,kur galima laikyti žiemą visas vasaros gėrybes; užveistas sodas. Sodyboje yra tvenkinys, kuriame galima ne tik išsimaudyti, bet ir pažvejoti.
Iš visų pusių sodyba apsodinta medžiais, kurie suteikia privatumo jausmą ir saugo nuo rudeninių vėjų.
Pats sodybinis sklypas – 0,24 ha, o žemės ūkio paskirties sklypas , kuriame yra didžiulis garažas su duobe ir kiti ūkiniai pastatai – 0,79 ha.
Sodyba tinkama ne tik patogiam gyvenimui, poilsiui, bet ir verslui.
Sodyba parduodama be tarpininkų

1 / 12 Erdvi sodyba Ariogalos sen.8
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Namai:
Pagrindinė informacija
Baldai
Buitinė technika
Kambarių skaičius
: 5
Šildymas
:
Židinys
Kietu kuru
Ypatumai
Komentarai
Skelbimo nr.:
258825
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
2571
Atnaujintas:
2019-08-24 12:48