meistrokodas skelbimai

specializuojasi šiltnamių ir plastikų gamyboje ir prekyboje.

Esame daugelio siūlomų šiltnamių gamintojai arba tiesioginiai importuotojai, todėl turime galimybę Jums pasiūlyti prekę tiesiogiai iš gamintojo.

Įmonės tikslas – sukurti ilgaamžį produktą, pritaikant unikalų dizainą ir konstrukcinius sprendimus.

Siekiant užtikrinti konkurencingumą įmonė pastoviai plečia ir didina gamybos pajėgumus, parduodamų gaminių asortimentą. Darbas yra mūsų gyvenimo dalis. Originalumas - mūsų moto. Visuomet vykdome prisiimtus įsipareigojimus ir žadame tik tai, ką galime įvykdyti.

Tinkamas įmonės valdymas, dėmesys klientui, aukšta darbuotojų kompetencija ir paslaugų kokybė sąlygoja, kad pasitikėjimas įmone ir jos atliekamais darbais nuolat auga. Sparčiai besiplėsdama gamybos srityje, įmonė sugeba užtikrinti ir išlaikyti aukštą prekių ir paslaugų kokybę ir patenkinti klientų poreikius.

Kokybė ir šilti bei partneriški ryšiai su klientais yra tai kuo galime išsiskirti. Tikime ir seniai įsitikinome, kad kokybiškai atliekami darbai ir rūpestis kliento sėkme yra bet kokio verslo bei projekto sėkmės pagrindas. Mūsų partneriai – stambios prekybinės organizacijos, smulkios didmeninės ir mažmeninės prekybinės kompanijos, o taip pat privatūs asmenys.Dirbdami Jums, taupome Jūsų laiką, bei siekiame kuo efektyvesnio bendradarbiavimo ateityje.Mūsų tikslas nebūti didžiausiais, bet – būti geriausiais.

Meistro kodas

868388282

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.meistrokodas.lt

67 meistrokodo skelbimų (-ai).

Užsiprenumeruokite naujausius skelbimus iš kategorijos meistrokodas skelbimai, jums nemokamai atsiųsime pranešimą el. paštu su naujais skelbimais, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Vidutinis peržiūrų skaičius: 1035
Portale užsiregistravo: 2012-05-18