Kestaass skelbimai

Ateitis jau yra, tik dar nepristatyta klientams.
Viljamas Gibsonas (William Gibson)

Mes siekiame, kad internetinė parduotuvė Prekiurojus.com, taupydama brangų Klientų laiką ir pinigus, padarytų ateitį - patogesnę, darbus – lengvesnius, buitį - malonesnę. Kreipdami visą dėmesį į vartotoją jau penkerius metus galime Jums užtikrinti kokybiškas prekes draugiškomis kainomis, lankstų pristatymą ir malonų aptarnavimą.

Dauguma prekių yra senai užsirekomendavusios rinkoje ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jas Jums dar palankesnėmis kainomis ir sąlygomis.

Pageidaujantiems daugiau informacijos apie konkrečią prekę, įmonės specialistai su malonumu atsakys į visus klientams rūpimus klausimus telefonu, elektroniniu paštu arba Skype. Kaune yra galimybė atsiimti ir apžiūrėti prekes pas mus nemokamai.

Pasaulinė praktika rodo, kad prekyba internetu – jau ne ateities, o dabarties sprendimas. Lietuviai taip pat pradėjo vis labiau vertintinti savo laiką, nebenori gaišti jo parduotuvėse ilgai ieškodami tinkamiausio daikto bei palankiausio kainos ir kokybės santykio, kai visą tai ir dar geriau galima rasti per kelias minutes. Būtent tokiems žmonėms, kurie brangina savo laiką ir pinigus - skirta Prekiurojus.com internetinė parduotuvė. Tikimės, jog čia galėsime Jums padėti rasti norimą daiktą.

Jūsų norai ir nuomonė mums labai svarbi, todėl prašome turint pageidavimų, pasiūlymų, pastabų ar komentarų rašyti mums elektroniniu paštu paskesta@gmail.com arba skype funkcija matoma kairiajame kampe . Taip leisdami mums tobulėti ir siekti dar geresnės aptarnavimo ir paslaugų kokybės.

Pagarbiai geros dienos linkėdami,
Prekiurojus.com komanda


Siuntimas:
Kaune prekes įteikiame nemokamai.
Galimas visų prekių atsiuntimas paštu (galite sumokėti už prekes, jas gavę), per autobusų siuntas arba per kurjerių tarnybą tiesiai į namus, bet kuriame Lietuvos mieste.

Kestuxxx

860677144

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.prekiurojus.lt

18 kestaass skelbimų (-ai).

Užsiprenumeruokite naujausius skelbimus iš kategorijos Kestaass skelbimai, jums nemokamai atsiųsime pranešimą el. paštu su naujais skelbimais, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Vidutinis peržiūrų skaičius: 83
Portale užsiregistravo: 2009-06-06