Izobalt skelbimai

Šiltinimas biria pučiama vata visoje Lietuvoje

Naujų ir renovuojamų namų šiltinimas kokybiška biria mineraline vata ISOVER Insulsafe ir KNAUF Supafil.
-Oro tarpo šiltinimas
-Perdangos šiltinimas
-Sienų šiltinimas
-Stogo šiltinimas

AUKŠČIAUSI KOKYBĖS STANDARTAI

Biri vata ISOVER Insulsafe ir KNAUF Supafil – tai ES sertifikuotos medžiagos, kurios atitinka aukščiausius reikalavimus keliamus šiltinimo medžiagų savybėms ir kokybei. Vata pralaidi vandens garams (kvėpuojanti). Su laiku nesukrenta ir nepraranda šiluminių savybių (išlieka medžiagos struktūra, pluoštas bei oro poros). 100% atspari drėgmei (netraukia drėgmės), nepūna, nesiveisia pelėsis. Aukščiausia nedegumo klasė – A1, kuri leidžiama naudoti net prie dūmtraukių. Puikios garso izoliacijos savybės.

EFEKTYVUS IR GREITAS ŠILTINIMO SPRENDIMAS

Naudojama vata ir pūtimo technologija leidžia pasiekti rezultatą greitai ir kokybiškai. Tolygiai ir be tarpų (sujungimų) yra užpildomos visos, net sunkiausiai prieinamos stogo, perdangos, sienų ar oro tarpo vietos. Pasiekiamas aukštas pastato energetinis efektyvumas. Užtikrinama reikiama pastato šiluminė varža apsauganti tiek nuo šalčio tiek ir nuo karščio. Namie sukuriamas mikroklimatas, kuris leidžia mėgautis komfortu bet kuriuo metų laiku.

Izobalt

+370 616 22330

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

1 izobalt skelbimų (-ai).

Užsiprenumeruokite naujausius skelbimus iš kategorijos Izobalt skelbimai, jums nemokamai atsiųsime pranešimą el. paštu su naujais skelbimais, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Vidutinis peržiūrų skaičius: 141
Portale užsiregistravo: 2022-03-03