Kaina sutartinė
8 679 XXXX

Dj bei renginio vedimas!

Planuojate renginį? Ieškote Dj bei vedėjo? Puiku, nes kelerių metų patirtis rodo, kad Dj paslaugos ir renginio vedimas yra bene svarbiausia šventės dalis, todėl mes Jums siūlome šias paslaugas drauge. Nesame 2 in 1 tipo dj-vedėjas, kuris vakaro metu vis bėgioja nuo aparatūros iki Jūsų svečių, nespėdamas nei vesti žaidimų, nei rūpintis muzika. Rekomenduojame viename kolektyve jau kelerius metus dirbančius žmones, nes dėl bendros darbo patirties stokos atskirai užsakytos vakaro vedėjo ir Dj paslaugos neleis pasiekti visapusio pasisekimo. Kartu jau kelerius metus dirbantys žmonės gali užtikrinti sklandų, suderintą, kooperuotą darbą, kuris bus Jūsų šventės pasisekimo garantas. Renginį vedame tai kartu, tai atskirai, taip nenukenčia nei viena iš paslaugų: Dj spėja laiku ir vietoje pašokdinti visą publiką, o vedimas išlieka patrauklus ir varijuojantis.

Grojame nuo privačių vakarėlių iki miesto švenčių įvairaus amžiaus žmonėms. Naudojame aukščiausios klasės profesionales garso ir apšvietimo sistemas, todėl Ertomuzika – populiariausios Dj paslaugos šalyje, be to mūsų vakarėliai patys linksmiausi bei trankiausi!

Daugiau informacijos telefonu: +37067950421 bei http://www.ertomuzika.lt/dj-paslaugos/
© 2014 Ertomuzika. Platinti, kopijuoti, ar kaip kitaip naudoti skelbime pateiktą informaciją, be skelbimo autoriaus sutikimo draudžiama. Visos autorinės teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų

1 / 8 Dj bei renginio vedimas!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Muzikantai:

Skelbimas „Dj bei renginio vedimas!“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Muzikantai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
203609
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
465
Atnaujintas:
2016-06-22 11:23