Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 2 Eur

Roberts Nora "Pavasario žaidimai: Meilės paieškos, Žavusis n

Grožinė literatūra
2014
Lietuvių kalba
Būklė: Ideali

Nora Roberts Meilės paieškos. Ieškodama savo šaknų jauna savimi pasitikinti menininkė Serenitė žuvus tėvams išvyksta į Bretanę. Ten nuostabiuose rūmuose gyvena jos senelė grafienė de Kergalen, kurios Serenitei nebuvo lemta iki tol pažinti. Ir senelė, ir tolimas giminaitis
Kristofas šaltai pasitinka viešnią. Netrukus merginai ima aiškėti šeimos paslaptys. O ir Amūras nesnaudžia, priverčia Kristofą pažvelgti į Serenitę kitu žvilgsniu.

Nora Roberts Žavus nuomininkas Sunerimusi dėl motinos romano su gerokai jaunesniu vyru Gvenė vyksta namo – reikia kuo greičiau išguiti niekingą suvedžiotoją. Vaikystės vietos žadina prisiminimus, ji pamiršta gyvenimą triukšmingame Niujorke. Tačiau keistas motinos elgesys ir nepaprastai žavus jos nuomininkas, rašytojas Lukas Pauersas, visiškai sujaukia Gvenės planus... ir jausmus

1 / 1 Roberts Nora "Pavasario žaidimai: Meilės paieškos, Žavusis n
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Meilės romanai:

Skelbimas „Roberts Nora "Pavasario žaidimai: Meilės paieškos, Žavusis n“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-08-13. Siūlome peržiūrėti naujausią „Meilės romanai“ turinį.

Komentarai
Laura
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 08 mėn.
Skelbimo nr.:
229505
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
199
Atnaujintas:
2017-08-13 00:00