ANTI-FALTEN-SERUM - priešraukšlinis, liposomų serumas 20ml -

1 / 1 ANTI-FALTEN-SERUM - priešraukšlinis, liposomų serumas 20ml -

Priešraukšlinis serumas - liposominis daržinės gailutės ekstraktas su amino rūgštimi ir DMS ryškiam odos stangrinimui. Daržinės gailutės ekstrakto sudėtyje yra spilantholo (N-2-isobutyl-2, 6, 8 - decatrienamid). Spilantholas veikia mimikos raukšlelių raumenų įtempimą, atpalaiduoja ir labai ryškiai stangrina odą. Amino rūgštys padeda efektyviai kaupti drėgmę ir užtikrina odai lygumą.
DMS ir liposomose esantis phosphatidylcholinas užtikrina odos aprūpinimą lipidais. Spilantholas vadinamas staigaus efekto veikliąja medžiaga, kuri tinka ilgalaikiam naudojimui.
Naudojamas kaip priedas į DMS®-Bazinius kremus ir kaip priedas į kaukes senėjimui stabdyti (Biolifting). Tinka vietinei odos priežiūrai su grynu koncentratu.

GERIAUSIA KAINA: http://sveikatashop.lt/priesraukslinis-liposomu-serumas-20-ml-dermaviduals.html

DRAUGAUKIME: https://www.facebook.com/dermaviduals.kosmetika

Tinklapis: http://www.sveikatashop.lt

Daugiau pasiūlymų rasite mano puslapyje parduoduperku.lt/sveikatashop.

Komentarai
Alla
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Anykščiai, Birštonas, Jurbarkas, Kalvarija, Kaišiadorys, Mažeikiai, Plungė, Radviliškis, Raseiniai, Šilalė, Šilutė, Tauragė, Rietavas, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Varėna

ALLA ParduoduPerku užsiregistravo 2009-05-14. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 76. Paskutinį kartą portale lankėsi vakar, 07 val. 40 min.

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Derybos:
Taip, galima derėtis
Skelbimo nr.:
229629
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
528
Atnaujintas:
2018-03-23 07:40