"Lobių ieškotojai", 6+

18 Eur

Stalo žaidimas susideda iš 12 mini žaidimų, kuriuos vienija bendra tema – lobių ieškojimas. Jo metu žaidėjai apsilankys nepereinamose džiunglėse, negyvenamose salose, karštoje dykumoje, neįžengiamuose miškuose ir aukštuose kalnuose. Apsilankę keturiose vietovėse žaidėjai turi atlikti užduotį – surasti lobį. Tačiau kad galėtų savo tikslą pasiekti, žaidėjai turi pereiti per tiltą, griūvantį jiems po kojomis, rasti išėjimą iš klaidaus labirinto, neįkristi į bedugnę, užvaldyti senovinį totemą ir t.t. Susidoroti su šiais iššūkiais žaidėjams padės naudingi daiktai, kuriuos pasiims į kelionę: mačetė, virvė, fakelas ir signalinė raketa. Žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau lobių taškų. Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas. Žaidimą sudaro:

Žaidimo laukas, padalintas į 4 vietoves: džiunglės, salos, dykuma, miškas
Žaidimo laukas – Labirintas
Žaidimo laukas – Tiltas virš bedugnės
Žaidimo laukas – Kalno karalius
Žaidimo laukas – Piratų ruletė
Kortelės su indėnų simboliais: 40 vienetų
Pavojų kortelės: 28 vienetai
Papildomų daiktų kortelės: 4 vienetai
Lobių kortelės: 29 vienetai
Lentelių kortelės: 12 vienetų
Sienelių kortelės: 9 vienetai
Monetų kortelės: 21 vienetai
Žaidimo figūrėlės: 20 vienetai
Smėlio laikrodis: 1vienetas
Žaidimo kauliukai: 2 vienetai
Taisyklių knyga: 1 vienetai

Štai keli mini-žaidimų aprašymai:

Tiltas virš bedugnės. Žaidimo aprašymas:

Žaidėjai atkeliavo iki dykumos, tačiau išlipti į krantą nebus lengva. Senų senovėje nutiestas tiltas byra nuo menkiausio vėjo dvelksmo, o kraugeriai rykliai tik ir laukia, kuriam keliauninkui paslys koja. Žaidimo tikslas – pirmam pereiti per tiltą.

Sudėtis: žaidimo laukas, lentelių kortelės: 12 vienetų, žaidimo figūrėlės: 8 vienetai, kauliukas.

Pasiruošimas žaidimui: kiekvienas žaidėjas pasiima 2 savo pasirinktos spalvos figūrėles. Tikslas – perkelti figūrėles į kitą tilto pusę. Figūrėlės pastatomos prie starto linijos. Visos 12 lentelių sudedamos žaidimo lauke į specialiai joms skirtas vietas.

Žaidimo pradžia: Išmetus kauliuką, einama per lenteles. Žaidėjas pats sprendžia, su kuria figūrėle jam žaisti. Žaidžiama tik su viena figūrėle.

Judėjimas lentelėmis: kai žaidėjas nulipa nuo lentelės, ją pasiima. Jeigu ant tos pačios lentelės stovi daugiau nei viena figūrėlė, ją pasiima tas, kas paskutinis atsistojo ant šios lentelės. Jeigu išmetus kauliuką figūrėlė sustoja toje vietoje, kur nėra lentelės, žaidėjas praleidžia ėjimą, arba į tą tuščią vietą gali padėti lentelę, kurią turi pasilikęs atsargai. Vaikščioti per tuščius laukus be lentelių galima, tačiau sustoti ant jų negalima.

Žaidimo pabaiga: laimi tas žaidėjas, kuris pirmas iki finišo ateis su abiem figūrėlėmis. Taškų skaičiuos šiuo atveju nelemia, kas laimi.

Įšventinimas į piratus:

Žaidėjai pakeliui sutinka piratus. Jie nori paimti žaidėjus į nelaisvę, bet kai pamato, kaip jie kovoja, pasiūlo tapti vienu iš jų. Dabar žaidėjui tenka įrodyti, kad jis stiprus ir drąsus – kaip tikras piratas. Žaidimo tikslas: rasti jūrą.

Pasiruošimas žaidimui: "Tikras piratas visada užuodžia jūrą, netgi būdamas sausumoje“, – pasakė jūrų plėšikai. Teks surasti jūrą ten, kur žaidžiama: namie, lauke arba pliaže. Tiks bet koks vandens šaltinis: vonia, upė ar netgi bala. Iki jūros reikia nušuoliuoti ant vienos kojos, tartum kita būtų medinė. Kol šokinėjama, negalima nieko sakyti, išskyrus žodžius "Karamba!” ir „Tūkstantis piranijų!“ Jeigu dar kažkas pasakoma arba nugriūnama, užduotis neįvykdyta.

Žaidimo pabaiga: žaidėjas laimi, kai randa jūrą. Jeigu nuo jūros atgal šokuojama ant vienos kojos – skiriami papildomi 5 lobių taškai. Jeigu žaidėjui nepasisekė, visa užduotis yra neįvykdyta.

Išskirtiniai atvejai: jeigu žaidėjas dėl sveikatos negali šokinėti, jam leidžiama sudainuoti piratų himną. Jį reikia dainuoti užkimusiu balsu ir užsidengus vieną akį, tartum turėtumėte tvarstį.

Viskas, ko reikia žaisti, yra dėžutėje. Reikia tik pasikviesti linkmų draugų ir pasiimti gerą nuotaiką

Skelbimas „"Lobių ieškotojai", 6+“ paskutinį kartą atnaujintas 2021-11-15. Siūlome peržiūrėti naujausią „Žaidimai“ turinį.

1 / 4 "Lobių ieškotojai", 6+
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Žaidimai:
Komentarai
Virgis
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2021 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
273094
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
143
Atnaujintas:
2021-11-15 00:00