kaina – 5 Eur
8 666 XXXX

Santykių patarimai

Mielos merginos, ar Jūs buvote patekusios į situaciją, kai turite mylimą partnerį, bet nesutariate su jo mama, jaučiate, kad ji dėl nesuprantamos priežasties Jums priešiška? Man taip buvo... Bet kai išklausiau universitete kursus "Lyčių psichologija" ir sužinojau, kas vyrui yra jo mama, viskas pasikeitė... Anyta, pajutusi mano "susigaudymą situacijoje" pajuto man lygiaverčią pagarbą. O jei jai ir pavykdavo netyčia įžeidžiančiai ką pasakyti, aš žinojau, kad dėl tokios mano pozicijos dėkingumą man jaučia mano brangiausias vyriškis...ir anytos šaltumas jau pamirštas:)
Lai ir Jūsų vyriškis jaučiasi dėkingas, kad Jūs suprantate jį ir jo mamą! Lai Jūs, vykdama į svečius pas vyro gimines žinosite, kad Jūsų anyta laukia Jūsų kaip netrukdančios jos su sūnum santykiams, todėl be galo mylimos... Lai anyta myli Jus už tai, kad Jūs esate tokia išmintinga, jog ji jaučiasi Jūsų draugė... Lai labiausiai Jus už šį santykį myli Jūsų antroji pusė...


Dabar Jums belieka man į el. p. npatarimai@gmail.com parašyti 1) savo V., Pavardę 2) kad norite užsisakyti straipsnį-patarimą "Tobuli santykiai su vyro mama" 3) kad sutinkate sumokėti ne 5, bet 2 eurus už šį straipsnį (dabar vyksta akcija).
Tada Jums parašysiu banko sąskaitą ir Jums sumokėjus atsiųsiu šį straipsnį į Jūsų el. p. 
Perskaičiusios, Jūs suprasite, kaip į mamą žiūri Jūsų antroji pusė ir ką Jums reikia galvoti apie tai. 
Pabandykite!

Be to, Jums atsiųsiu straipsnį - dovaną, kuri Jums padės nejausti nuoskaudos kolegoms darbe ar artimiausiems giminaičiams. Į įžeidimą Jūs sugebėsite sureaguoti kitaip... Visi šie patarimai Jums surinkti remiantis 40 metų gyvenimo patirtimi.

Nuoširdžiai Jūsų, 
Virginija
npatarimai@gmail.com

1 / 1 Santykių patarimai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Laisvalaikis:
Komentarai
Virginija
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2018 metų 08 mėn.
Skelbimo nr.:
260427
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
285
Atnaujintas:
2019-02-17 20:50