Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Labai mielas KATINĖLIS ieško namų

Nemokamai

Katiniukas Bitas ieško mylinčių šeimininkų ir jaukių namučių (Y) . Bitukas gimęs 2022 m. birželio pradžioje ir jau 100% pasiruošęs kelionei į naują šeimą - gavęs vaistukų nuo vidaus bei išorės parazitų, paskiepytas kompleksine vakcina, sučipuotas ir kastruotas   . Kačiukas labai, labai, laaaaabai mielas, linksmas, žaismingas, smalsus ir be galo norintis žmogaus dėmesio. Jis jaučiasi visur ir su visais gerai, visi jam draugai, bendrauja su kiekvienu, net ir pirmą kartą matomu žmogumi, puikiai bei drąsiai jaučiasi ir svetimoje aplinkoje (daktarytės sakė jog po kastracijos jis kaip niekur nieko linksminosi, netgi gavo privilegiją laisvai pažaisti su vet.klinikos personalu :-) (Y) ). Žodžiu - puikus kompanionas ieškantiems "kompaneisko" pūkuotuko ;-)
Jei pamilote šį linksmuolį meilūną ir esate atsakingai pasiruošę priimti naują šeimos narį, Bitas nekantriai lauks Jūsų skambučio tel. 8 690 ***** 
Marijampolė

Visi mano skelbimai puslapyje diroma13

1 / 12 Labai mielas KATINĖLIS ieško namų
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:
Komentarai
Jolita
Marijampolė, Kalvarija
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
277361
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
146
Atnaujintas:
2022-11-23 13:43